formazione-online-1300x731

Poniżej zamieszczamy listę zawierającą przydziały do grup lektoratowych z języków nowożytnych oraz z języka łacińskiego:

lista_grupy_lektoratowe_2020_21_numery_albumu

(aktualizacja: 2.10.2020)

 

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora KUL wszystkie zajęcia lektoratowe w rozpoczynającym się semestrze będą odbywały się w formie zdalnej na pomocą programu Microsoft Office 365 (aplikacja MS Teams).

 

  • W celu określenia swojej grupy należy odszukać na liście własny numer albumu (aby szybko odnaleźć numer albumu można skorzystać ze skrótu Ctrl+F (Znajdź)), a następnie sprawdzić numer grupy, do której zostali Państwo przydzieleni (Symbol grupy składa się z następujących elementów: [język][numer grupy][poziom] Przykład: A015 B1). Zajęcia te należy odszukać w planie zajęć danego lektora. Interaktywny plan lektora prowadzącego zajęcia znajduje się w kolumnie zaraz za numerem grupy.
  • Posiadając dostęp do platformy e-kul oraz aplikacji MS Office 365 należy dołączyć do zajęć danej grupy lektoratowej we wskazanym czasie. Ponieważ zostaliście już Państwo dodani do konkretnych grup językowych w aplikacji MS Teams, informacje o terminie zajęć znajdą Państwo także w swoich kalendarzach na tej platformie.
  • W przypadku kolizji lektoratu z zajęciami kierunkowymi bardzo proszę o zgłoszenie tego faktu lektorowi podczas zajęć lub ewentualnie za pośrednictwem kontaktu e-mail (lista adresów mailowych pracowników zamieszczona jest na stronie www.kul.pl/spnjo). Postaramy się ten problem rozwiązać, tak aby umożliwić Państwu uczestnictwo we wszystkich zajęciach.

 

Do zobaczenia na zajęciach !

 

learning-a-language1

Autor: Tomasz Flis
Ostatnia aktualizacja: 01.11.2020, godz. 14:53 - Tomasz Flis