W dniach od 1 do 11 grudnia 2015 r. Stalowowolskie Koło Naukowe Studentów Prawa „Viribus Unitis” zgodnie z tradycją zorganizowało akcję pt. „Loteria Mikołajkowa”, mającą na celu zbiórkę funduszy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla Domu Dziecka mieszczącego się przy ulicy Podleśnej 6 w Stalowej Woli.

Akcja polegała na zbiórce wszelkiego rodzaju fantów, gadżetów, materiałów promocyjnych, bonów w celu sprzedaży ich w formie losów dla studentów oraz pracowników naszej uczelni. W czasie trwania akcji na naszym wydziale mogliśmy spotkać Panie Mikołajki sprzedające kupony uprawniające do odbioru jednej z przeszło trzystu rzeczy przeznaczonych przez ofiarodawców na naszą inicjatywę.

Dzięki pracy i zaangażowaniu Członków Koła Naukowego „Viribus Unitis”, zebraliśmy 1104,38 zł (!) oraz odtwarzacz DVD przeznaczony od ofiarodawcy na rzecz Domu Dziecka.

Z uzyskanych pieniędzy udało się nam zakupić i przekazać m.in.:

► pampersy;

► proszki do prania;

► maści dla niemowląt;

► zasypki;

► art. higieniczne;

► kremy dla dzieci;

► art. chemiczne;

► szampony dla dzieci;

► leki;

► słodycze.

 

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które brały udział w akcji i przyczyniły się do zbiórki darów. Również dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam bezpośrednio rzeczy na rzecz Domu Dziecka.

 

Stalowowolskie Koło Naukowe Studentów Prawa „Viribus Unitis”

 

Autor: Rafał Podleśny
Ostatnia aktualizacja: 27.12.2015, godz. 22:40 - Rafał Podleśny