Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor zwyczajny

Coördinator studerichting Nederlandse Filologie/ hoofd van de Leerstoel Nederlandse Taal- en Letterkunde; communicatie met de Nederlandse Taalunie;OPON

wilken.engelbrecht@kul.pl
personal site

https://orcid.org/0000-0002-9058-8199

dr hab. Marcin Polkowski, prof. KUL

Profesor nadzwyczajny

Curator van de studentenkring

 

polkowski@kul.pl

personal site

https://orcid.org/0000-0002-5854-2027

 

 

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

 

murielwaterlot@kul.pl

https://orcid.org/0000-0002-1665-2543

 

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

verlof

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0002-0842-0742

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

verlof

https://orcid.org/0000-0002-1955-6047

dr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Assistente coördinator studierichting/hoofd van de Leerstoel

aflor@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-4015-8227

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Coördinator Erasmus +

kamila.tomaka@kul.pl

https://orcid.org/0000-0002-4514-0600

mgr Beata Popławska

Asystent

verlof

bpoplawska@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-0196-2378

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

 

marcin.lipnicki@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-1646-4064

 

mgr Bas Hamers

Asystent

 

bhamers@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-2320-7429

mgr Jan Fabry

Asystent

 

 

jfabry@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-0692-0732

 

 

mgr Piotr Pojnar

Asystent

 

https://orcid.org/0000-0002-3346-0834

 

 

Autor: Stefanie Bogaerts
Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019, godz. 22:19 - Kamila Tomaka