Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Aktywizacja osób z niepełnosprawnością”, która odbędzie się w dniach 19-20 września 2013 roku w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej.

Organizatorami Konferencji są: Katedra Fizjoprofilaktyki - Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu, AWF Warszawa-Biała Podlaska oraz Katedra Psychologii Rehabilitacji - Instytutu Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.
Celem konferencji jest stworzenie interdyscyplinarnego forum wymiany myślii informacji o barierach w działaniach i uczestnictwie osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, o sposobach ich przezwyciężania oraz budowaniu środowiska bez barier. Podjęta zostanie także dyskusja o uwarunkowaniach skutecznej rehabilitacji kompleksowej. Do udziału w konferencji zapraszamy pedagogów, psychologów, prawników, socjologów i pracowników socjalnych, doradców zawodowych oraz lekarzy, fizjoterapeutów, nauczycieli wychowania fizycznego, instruktorów sportu oraz wszystkich innych, którzy są zainteresowani i zaangażowani w rehabilitację kompleksową.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem:

https://www.kul.pl/informacje-o-konferencji,art_41898.html

 

komunikat 1.

instrukcja dla autorów

zgłoszenie

 

13 marca 2013

Autor: Agata Błachnio
Ostatnia aktualizacja: 13.03.2013, godz. 23:37 - Agata Błachnio