Drodzy Uczestnicy Konkursu!

Pragniemy poinformować, że w dniu 11 marca 2010 zostały wysłane do Was pocztą informacje o statusie w konkursie. Powinniście więc je otrzymać  w najbliższym tygodniu.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wszyscy, którzy wzięli udział w Konkursie zostali podzieleni na trzy grupy z określonym statusem: status uczestnika konkursu, status finalisty i status laureata.

Do finalistów i laureatów wysłaliśmy zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród i dyplomów, która odbędzie się 24 maja 2010 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Szczegóły znajdziecie w korespondencji.

Do uczniów ze statusem uczestnika wysłaliśmy już Dyplomy z serdecznymi podziękowaniami za udział w Konkursie. Jednak ich także zapraszamy na uroczyste zakończenie konkursu. Całe przedsięwzięcie traktujemy bowiem jako hołd oddany Janowi Pawłowi II.

Możliwość goszczenia w naszych murach młodzieży, która swoim postępowaniem daje świadectwo życia  opartego na wartościach głoszonych przez Papieża Polaka jest dla nas bardzo cenna.

Organizatorzy Konkursu

Autor: Beata Komorowska
Ostatnia aktualizacja: 11.03.2010, godz. 22:01 - Beata Komorowska