Jeśli w tym roku kończysz studia licencjackie lub magisterskie to czekamy właśnie na Ciebie. Zadbamy kompleksowo o Twój rozwój: poznasz swój potencjał zawodowy, zdobędziesz konkretne kompetencje oczekiwane przez pracodawców lub wskazówki rozwojowe w celu obrania właściwej, dalszej ścieżki kształcenia.

Pierwszy etap to diagnoza Twojego zawodowego potencjału metodami stosowanymi w biznesie (testy kariery online), które wskazują mocne strony i potencjalne obszary do rozwoju. Następnie spotkasz się z doradcą zawodowym, który zarekomenduje Ci ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twojego naturalnego potencjału:

 

 

"Personal Branding” lub "Przedsiębiorczość".

 

PERSONAL BRANDING PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

ma na celu wyposażenie w wiedzę i umiejętności z obszaru autoprezentacji, budowania marki własnej, savoir vivre i dress codu biznesowego.

Specjaliści opowiedzą Ci o zawodach przyszłości, udostępnią solidną dawkę wiedzy na temat trendów na rynku pracy. Zagubiony w gąszczu przepisów prawnych dostanie odpowiedź na temat praw i obowiązków pracownika, umów o pracę i innych form zatrudnienia. Dowiesz się jak pokonać różnice międzykulturowe i międzypokoleniowe i jak stworzyć zgrany zespół w pracy. Udział w ścieżce Personal Branding da Ci szansę poczuć się pewniej  w pierwszej pracy.

ma na celu odkrywanie i pobudzanie potencjału przedsiębiorczego i/lub kreowania pomysłu na biznes. Podczas warsztatów poznasz zasady zakładania i prowadzenia własnej firmy, w tym  aspektów formalno-prawnych, a także nowoczesnego marketingu i sprzedaży. Eksperci i praktycy biznesu podpowiedzą, skąd pozyskać kapitał na rozpoczęcie własnego biznesu, w jaki sposób prowadzić rachunkowość swojej firmy oraz gdzie i jak się promować. Dzięki warsztatom dowiesz się o swoim potencjale przedsiębiorczym.
W ramach warsztatów będziesz mieć szanse na przygotowanie biznesplanu dla własnego przedsięwzięcia. W programie pojawią się również informacje dotyczące „pitchowania pomysłów” –  sztuki prezentacji pomysłów biznesowych.

podczas indywidualnego spotkania z coachem popracujesz nad prezentacją swojego wizerunku w zawodowych portalach społecznościowych, budowaniem długofalowej motywacji, radzeniem sobie ze stresem. Znając poziom własnych kompetencji będziesz mógł w świadomy sposób zarządzać własnym rozwojem zawodowym. Biorąc udział w coachingu kariery dowiesz się, w jakich zadaniach i na jakich stanowiskach, jako przyszły pracownik, będziesz mógł wykorzystywać swój potencjał. Otrzymasz wskazówki do samokształcenia i podpowiedzi, co do możliwych form rozwoju kompetencji. to szansa na konfrontacje Twojego pomysłu na biznes z doświadczonym specjalistą – praktykiem, przed którym własny biznes prawdopodobnie nie ma już tajemnic. Podczas indywidualnej pracy z doradcą obiektywnie ocenisz własne pomysły, zaplanujesz działania, przygotujesz biznesplan, poznasz jasne i ciemne strony prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Wyślij krótki formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie

i powiemy o dalszych krokach.

 

Jedno klikniecie i jesteś w unikalnym programie rozwojowym Biura Karier KUL.

Spędź z nami swój ostatni rok studiów. To będzie rok "Cool Careers".

 

 

 

 

 

 

  

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018, godz. 12:34 - Marta Szymańska-Jarosz