Dnia 25.05.2019 r.

🔹 Drużyna Legionistów pod przywództwem 
st kpr. LA KUL Mateusza Chęcia zjawiła się wraz ze strażą pożarną i ratownikami na tereny poszkodowane przez trąbę powietrzną w okolicach Wojciechowa oraz Stasina.

🔸 Zadania realizowane przez Legionistów na miejscu to przede wszystkim pomoc ludności cywilnej w tym oczyszczanie terenu i wspieranie służb mundurowych.

▫️ Cieszymy się, że chodź trochę mogliśmy pomóc w tych trudnych chwilach osobom zamieszkującym ten teren.

DEO ET PATRIAE

https://www.facebook.com/LegiaAkademickaKUL/videos/861203964242207/?t=6

 

 

 

 

Chętne jednostki i organizacje 👩‍🚒👮które wzięły udział w manewrach z zakresu organizacji poszukiwań, wykorzystania różnych metod poszukiwawczych🕵️, w tym przy użyciu systemu GPS oraz udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pasji z jaką zorganizowane były menwery jak również poświęcenie instruktorów sprawiało ze każdy kto brał udział w szkoleniu liczył się z tym ze w każdej chwili może zadać pytanie które nie pozostało by bez odpowiedz
Nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów( @Ochotnicza Straz Pożarna Ostrówek Ochotnicza Służba Ratownicza Lublin Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe ZHR ) 🤗i mamy nadzieję ze ta lista niedługo się powiększy 😎
Manewry odbyły się na terenie Lublina a dokładne miejsce jest tajemnicą 😅.
Będziecie mogli odkryć to miejsce poznać jego historię a także jego tajemnice.
Co trzeba zrobić ? 
Dołączyć do nas 😜Rekrutacja 1/2 czerwca !

Autor: Mateusz Sadło
Ostatnia aktualizacja: 04.06.2019, godz. 12:58 - Mateusz Sadło