„ODKRYJ SWÓJ TALENT” – PRZYJDŹ NA DZIEŃ KARIERY 2019


Miejski Urząd Pracy w Lublinie wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i umożliwiając jak najlepszy kontakt młodych osób z pracodawcami organizuje Dzień Kariery 2019 pod hasłem „Odkryj swój talent”.


Już 23 października zapraszamy studentów i wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przy ul. Akademickiej 15.

Głównym punktem realizowanej inicjatywy będą warsztaty tematyczne mające na celu doskonalenie umiejętności miękkich, zwiększenie kreatywności i budowania osobistej marki jako metod zwiększających szansę przy ubieganiu się o atrakcyjne miejsca pracy.

 

  1. „Wyraź siebie, wyraź swój talent" - Paweł Klempka, innowator warsztatów pt.„Formy artystyczne jako narzędzie wspierające kreatywność podczas rekrutacji” w projekcie „Mikro innowacje, makro pomysły” w Lubelskiej Fundacji Rozwoju;
  2. Warsztaty z kreatywności - przedstawiciele WUP w Lublinie, doświadczone trenerki rozwoju osobistego z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej;
  3. „Talent, a kwalifikacje szyte na miarę" - Katarzyna Zabratańska - związana z Instytutem Badań Edukacyjnych, w którym odpowiada za wdrażanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji i polityki Long Life Learning woj. lubelskim.

 

Zapisy na warsztaty: kariera@up.lublin.pl

tel. 81 445 66 05, 445 67 08

więcej informacji na stronie: biurokarier.up.lublin.pl


Równolegle, na stoiskach wystawienniczych pracodawców i instytucji rynku pracy, odwiedzający będą mogli zapoznać się z propozycjami stażu, szkolenia, praktyk i zatrudnienia.


Udział w imprezie jest bezpłatny.

 

 

plakat

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019, godz. 13:38 - Marta Szymańska-Jarosz