BRAD Management Consulting

logo_brad_C_biale

Jesteśmy spółką menedżersko-ekspercką zajmującą się doradztwem w zakresie strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi, restrukturyzacji i podnoszenia efektywności organizacji.
Nasze podejście to analiza systemów zarządzania i procesów pracy, wdrażanie nowoczesnych technik zarządzania, zwłaszcza rozwiązań szybko poprawiających płynność, optymalizację struktur, procesów i zasobów.

Brad Consulting to przede wszystkim grupa konsultantów z bogatym doświadczeniem menedżerskim, zwłaszcza w zakresie zarządzania kryzysowego.

Więcej informacji na stronie: http://www.bradconsulting.pl

2015-07-03

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego

MNW_logo_Krolikarnia

 

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego
ul. Puławska 113a
02-707 Warszawa
T +48 22 843 15 86

 

Więcej informacji na stronie: http://www.krolikarnia.mnw.art.pl/

2015-06-30

L’Oréal

logo_loreal_czarne_bez_tla_-_Kopia

 

L’Oréal działa w Polsce od 1992 roku. Obecny jest we wszystkich kanałach dystrybucji z 20 międzynarodowymi markami: na rynku masowym (Garnier, L’Oréal Paris, Mixa, Essie, Maybelline New York), w salonach fryzjerskich (L’Oréal Professionnel, Kérastase, Matrix, Essie Professional), w dystrybucji selektywnej (Lancôme, Giorgio Armani, Yves Saint Laurent, Biotherm, Ralph Lauren, Helena Rubinstein, Cacharel, Diesel, Kiehl’s) oraz w aptekach (Vichy, La Roche-Posay, Innéov, SkinCeuticals).

L’Oréal Polska to lider na lokalnym rynku. W 2013 obroty firmy wyniosły 984 mln PLN.

2015-06-29

Perła – Browary Lubelskie S.A.

Logo Perła Browary Lubelskie S.A.

 

Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych producentów piwa w Polsce. Tradycja warzenia piwa w Browarze sięga XIX wieku. Siedziba Zarządu Perła - Browary Lubelskie S.A. mieści się przy ul. Bernardyńskiej 15 w Lublinie. Produkcja piwa odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym przy ul. Kunickiego 106 w Lublinie, od jesieni 2013 roku również w Browarze w Zwierzyńcu.

Kilkusetletnie doświadczenie w warzeniu piwa, dopracowana receptura, dobór naturalnych składników oraz nowoczesne technologie gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. Cechy odróżniające Perłę od innych piw obecnych na rynku to charakterystyczna goryczka i unikalny aromat, uzyskane dzięki wykorzystaniu do produkcji wyłącznie lubelskich odmian chmielu, które są cenione za swoją jakość i walory aromatyczne w całej Europie.

Sztandarowym produktem przedsiębiorstwa jest piwo Perła Chmielowa – marka najdłużej związana z Browarami Lubelskimi. Doceniana nie tylko przez konsumentów, ale również zdobywca wielu branżowych nagród w regionie i na terenie całego kraju. Cechy odróżniające Perłę Chmielową od innych piw obecnych na rynku to charakterystyczna goryczka i unikalny aromat, uzyskane dzięki wykorzystaniu do produkcji wyłącznie lubelskich odmian chmielu, które są cenione za swoją jakość i walory aromatyczne w całej Europie. W asortymencie Perła –Browary Lubelskie S.A. znajdują się jeszcze: Perła Export, Perła Mocna, Perła Niepasteryzowana, Perła Miodowa, Perła Koźlak, Perła Porter, Trybunalskie Miodowe, Lubelskie Pils, Lubelskie Mocne, Goolman Premium, Goolman Specjal. W Browarze Zwierzyniec produkowane są następujące piwa: Zwierzyniec Pils, Dzikie Ale, Ordynackie Lekkie, czy Roztoczańskie Dymione.

Perła – Browary Lubelskie S.A. prowadzi dystrybucję swoich produktów również poza Polską. Zasięg eksportu jest szeroki. Produkty trafiają obecnie na rynki europejskie do takich krajów jak: Wielka Brytania, Francja, Grecja, Włochy, Holandia, Estonia, Szwecja i Rosja. Regularnie piwo jest wysyłane na inne kontynenty, głównie do Australii, Afryki i Ameryki Północnej. Do krajów takich jak: Paragwaj, Zambia, Ghana, Kamerun i Benin. Znaczącą rolę odgrywa dystrybucja produktów Perła – Browary Lubelskie S.A. w Stanach Zjednoczonych.

 

Więcej informacji na stronie http://perla.pl/

2015-06-29

http://www.kangur.edu.pl/kangur/

otek_grupa

 

Dodatkowe, popołudniowe Twórcze zajęcia dla dzieci, Ćwiczenia i zabawy uczące twórczego myślenia w grupach wiekowych , Twórcze zabawy dla maluchów, ciekawe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów oparte na programie twórczego myślenia dla dzieci zdolnych. Zapraszamy dzieci, przedszkolaki, uczniów, dzieci uzdolnione i szukające swoich talentów oraz odwagi tworzenia. Twórcze myślenie to dobra zabawa

 

Więcej na stronie: http://www.kangur.edu.pl/kangur/

2015-06-27

Kangurkowe przedszkola

LOGO_kangurowe_przedszkola_2

 

 

Nasze przedszkola to sprawdzony pomysł na mądrą i twórczą edukację. Tworzy go zespół kreatywnych nauczycieli i opiekunów. Wspieramy i stymulujemy dziecięcą ciekawość świata, zdziwienie otoczeniem bliższym i dalszym, aktywność w szukaniu rozwiązań dzieci problemów i wątpliwości oraz odpowiedzi na wiele dziecięcych pytań. Wiemy co robimy dla dzieci i wiemy po co to robimy już od wielu lat.

 

Więcej na stronie http://www.kanguroweprzedszkole.edu.pl/

 

2015-06-27

Lubelska Akademia Rozwoju

Logo Lubelskiej Akademii Rozwoju

 

LUBELSKA AKADEMIA ROZWOJU to firma konsultingowa o zasięgu ogólnopolskim.

Zajmujemy się kompleksowym wspieraniem krajowych i międzynarodowych

projektów realizowanych przez firmy, instytucje publiczne oraz klientów indywidualnych.

Od 2011 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie. Od 2014 współpracujemy z Zakładem Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

Z miesiąca na miesiąc rośnie zarówno nasz zasięg, jak i portfolio. Jesteśmy niewielkim, lecz doświadczonym zespołem. Doskonała koordynacja, będąca wynikiem wieloletniej współpracy, umożliwia nam

szybką realizację zadań i efektywne wykorzystanie budżetu.

 

Lubelska Akademia Rozwoju oferuje rzetelną realizację usług konsultingowych: od doradztwa strategicznego, przez pozyskiwanie inwestorów, badania rynku oraz szkolenia, aż po inicjowanie oraz nadzorowanie współpracy międzynarodowej. 

Dostosowujemy się do stylu pracy i oczekiwań klienta, realizując
każdą z usług w pożądanym przez niego zakresie. Oferujemy zarówno kompleksową 

obsługę od A do Z, jak i wsparcie uzupełniające lub tymczasowe. W przypadku obsługi

kompleksowej przejmujemy wszelkie obowiązki związane z kwestiami technicznymi,
rachunkowymi i logistycznymi, odciążając Państwa pracowników i umożliwiając im skupienie 

się na innych zadaniach.

 

Więcej informacji na stronach:

www.akademiarozwoju.eu 
https://www.facebook.com/Lubelska.Akademia.Rozwoju

 

Informacje na temat stażu znajdują się tutaj
 

2015-06-26

U.T.H. SIM-TRANS

U.T.H. SIM-TRANS MARIOLA BAREJA
Żdżary 38
21-400 Łuków

 

Firma założona została w 1994 roku. Specjalizuje się w międzynarodowych

przewozach lądowych z UE, BY, RUS.
Posiadamy 30 pojazdów w tym zestawy, plandeki i chłodnie.
Firma prowadzi działalność mającą na celu świadczenie profesjonalnych 

usług transportowych krajowych i międzynarodowych.
Właściciel firmy posiada niezbędne do prowadzenia działalności licencje

międzynarodową oraz zezwolenia na podstawie których możliwe jest świadczenie 

tego typu usług. Zatrudniamy w firmie 30 kwalifikowanych kierowców oraz 4 specjalistów
do transportu o wykształceniu wyższym.

2015-06-22

Fundacja na rzecz rozwoju – Inspirator

logo_inspirator

 

Fundacja powstała w 2012 roku. Została powołana w celu wspierania wszechstronnego rozwoju, a także zaspokajania potrzeb społecznych, naukowych, kulturalnych, oświatowo-wychowawczych oraz promowania postaw przedsiębiorczych.
Działania Fundacji skupione są głównie wokół wspierania rozwoju osób młodych – dzieci, młodzieży oraz młodych dorosłych. Zadanie to realizowane jest poprzez ciągłe motywowanie oraz organizowanie aktywności zwiększających umiejętności osobiste. Odbywa się to poprzez uczestnictwo w projektach prowadzonych przez Fundację.

 

Więcej informacji na stronie http://fundacjainspirator.pl/

2015-06-22

AQUA-TECH Smilewicz, Tuz Spółka Jawna

LOGO_AQUA-TECH

ul. Brzeska 1/19, 15-867 Białystok

 

AQUA - TECH zajmuje się dystrybucją wodomierzy, ciepłomierzy, liczników energii, armatury, urządzeń telemetrycznych i diagnostycznych sieci wodno-ściekowych, wykonuje analizy i ekspertyzy sieci wodociągowych, pomiary wycieków. Prowadzimy szkolenia z dziedziny opomiarowania mediów: woda i ścieki; dla przedsiębiorstw wodociągowych oraz zarządców nieruchomości.  

Zaufało nam już kilkaset odbiorców – przedsiębiorstw wodociągowych, komunalnych, urzędów miast i gmin, spółdzielni mieszkaniowych i firm prywatnych z całej Polski.

Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń w branży – liderami rynku.

Współwłaściciel firmy dr inż. Piotr Tuz jest uznanym specjalistą w dziedzinie gospodarki wodomierzowej i autorem wielu publikacji.

 

Firma AQUA - TECH została wyróżniona w konkursie Podlaski Innowator 2011 w kategorii Innowacyjne Przedsiębiorstwo, organizowanym w ramach projektu "Podlaska Strategia Innowacji - budowa systemu wdrażania".

 

 

Więcej informacji na stronie: www.aqtech.com.pl

 

Oferujemy staż w Dziale Szkoleń i Marketingu.

Biuro Techniczno-Handlowe (miejsce wykonywania stażu)
ul. Wysockiego 69, 15-168 Białystok
e-mail: szkolenia@aqtech.com.pl

 

Informacje na temat stażu znajdują się tutaj

 

2015-06-19

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2015, godz. 08:13