ELSA Stalowa Wola była organizatorem XIII edycji Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych w Wydziale Zamiejscowym Prawa i Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli w dniach 19 - 21 marca 2018 roku. 

Projekt ten to szkolenia i warsztaty, który odbywa się w siedemnastu ośrodkach akademickich w całej Polsce, którego celem jest zapoznanie się z praktycznymi aspektami prawa, poznanie środowiska prawniczego oraz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy podczas warsztatów. 

 

W ramach Ogólnopolskich Dni Praktyk Prawniczych w Stalowej Woli odbyło się spotkanie z Adw. Krzysztofem Bednarzem nt. roszczeń wynikających z umowy ubezpieczenia. Pan Mecenas przedstawiał, jak i jakie przepisy mają zastosowania w konkretnych sprawach. W sposób bardzo interesujący i przystępny omawiał przykłady z praktyki. Znalazł się również czas na pytania....

 

ELSA Stalowa Wola zaprosiła na warsztaty z technikiem kryminalistyki Asp. Tech. Przemysławem Furtakiem z Policji w Stalowej Woli, który niezwykle żywo i ciekawie opowiadał o swojej pracy. Pozwolił również zajrzeć do walizki technika....

 

Odbyły się również warsztaty z komunikacji interpersonalnej, które poprowadziła p. Joanna Kwiatkowska z Radio Leliwa. Umiejętności zostały doszlifowane indywidualnie i praktycznie!

 

Więcej [+]

 

 

Autor: Małgorzata Wolak
Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018, godz. 15:25 - Małgorzata Wolak