Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków  (OTOP) zaprasza wszystkich miłośników przyrody oraz zimowych spacerów do przyłączenia się do grona osób obserwujących ptaki bytujące zimą w naszych parkach i ogrodach. VI Zimowe Ptakoliczenie odbędzie się 30 i 31 stycznia 2010 roku!

 

Początkujących przyrodników zachęca się do wzięcia udziału w otwartych wycieczkach prowadzonych przez wolontariuszy i członków OTOP. Wspólne obserwacje to wspaniała okazja do aktywnego wypoczynku, poszerzenia wiedzy na temat ptaków, jak również do nawiązania nowych ciekawych znajomości. Wykaz organizowanych wycieczek opublikowany  zostanie do 15 stycznia.


Doświadczonych obserwatorów ptaków zaprasza się do włączenia się w Zimowe Ptakoliczenie poprzez poprowadzenie wycieczki dla sympatyków dzikiej przyrody.

Wszystkie osoby, które znają się na ptakach, mają dar swobodnego i ciekawego opowiadania, łatwo nawiązują kontakt z ludźmi i chcą zorganizować w lokalnym parku lub ogrodzie wycieczkę z okazji Zimowego Ptakoliczenia proszone są o wypełnienie formularza i przesłanie go pocztą elektroniczną na adres:

elzbieta.stepnowska@otop.org.pl

 

formularz do pobrania oraz więcej infotmacji na stronie OTOP

http://otop.org.pl/kat_47_247_264_977/Zimowe_Ptakoliczenie_2010.html

Autor: Weronika Goraj
Ostatnia aktualizacja: 03.01.2010, godz. 19:37 - Weronika Goraj