Masz już za sobą różne doświadczenia zawodowe, ale coraz częściej odczuwasz, że stoisz w martwym punkcie? Chcesz się dalej rozwijać zawodowo, podejmować nowe wyzwania, oczywiście więcej zarabiać, ale w Twojej firmie nie ma na to szans? Kiedy nie wiemy, co dalej robić i nie mamy pomysłu na siebie lub kiedy napotykamy na blokady w rozwoju kariery warto pomyśleć o audycie kariery.

 


 

Absolwentów z zawodowym dorobkiem zainteresowanych rozwojem zawodowym, a także dla tych, którzy szukają nowej pracy i chcą się profesjonalnie przygotować do procesu rekrutacyjnego proponujemy audyt kariery. Obejmuje on jedno/dwa spotkania w Biurze Karier KUL, na których razem z doradcą zawodowym/coachem analizowana jest dotychczasowa ścieżka kariery, ustalane są najsilniejsze kompetencje i atuty zawodowe oraz kreślone możliwe ścieżki rozwoju.

 

Podczas takiego spotkania absolwent może dokonać bilansu swoich kompetencji, otrzymać wskazówki dotyczące dokumentów aplikacyjnych i wizerunku online. Dodatkowo możemy przeprowadzić symulację rozmowy rekrutacyjnej, która jest jednym z najtrudniejszych elementów w procesie zmiany/poszukiwania pracy. To dodatkowo wzmacnia kandydata na rynku pracy.

 

Pora wziąć stery kariery we własne ręce! Umów się na bezpłatne spotkanie.

 

 


 

Uwaga! Na doradztwo zgłosisz się wyłącznie przez Portal Kariery!

 

1 | Zaloguj się do Portalu Kariera: https://portalkariery.kul.pl/pl

2 | W Portalu Kariery* w menu bocznym przejdź do Doradztwo zawodowe. Dostępny jest tam kalendarz spotkań doradczych.

3 | Aby się zapisać na doradztwo wybierz typ spotkania (pojedyncza konsultacja lub pełen proces). Po tym prezentowany jest kalendarz spotkań doradczych, należy wybrać jeden z dostępnych dni, a następnie godzinę. Po zaaplikowaniu otrzymasz komunikat „Twoja aplikacja została wysłana".

4 | Napisz w Komunikatorze w Portalu Kariery jakiego obszaru ma dotyczyć spotkanie. Rozmowa z doradcą/coachem – trwa około godziny i odbywa się w siedzibie Biura Karier KUL, czyli w pokoju 131 GG KUL (wejście obok Kościoła Akademickiego).

 

* Koniecznie uzupełnij w swoim profilu klienta swoją wizytówkę dane dotyczące kierunek studiów. Ułatwi nam to przypisanie spotkania do właściwego doradcy zawodowego.

 

Z pozdrowieniami

Marta Szymańska-Jarosz

z Zespołu Biura Karier KUL

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 12.09.2019, godz. 14:11 - Marta Szymańska-Jarosz