Czy wiesz, że:

  • 90% pracodawców poszukujących pracowników, potrzebuje ich w ramach rotacji na już istniejących stanowiskach? Odsetek nowych posad od lat jest na tym samym poziomie - ok. 10%. Wzrasta więc znaczenie kompetencji i umiejętności kandydatów.  Chcesz wiedzieć jakich?
  • Mimo wysokiego bezrobocia, pracodawcy napotykają trudności w obsadzaniu aż 1/3 stanowisk? Dlaczego tak trudno pracodawcom znaleźć odpowiedniego pracownika?
  • W 2012 r. w przypadku aż 68% ofert pracy związanych ze stanowiskami specjalistycznymi i kierowniczymi pracodawcy wymagali od kandydatów listu motywacyjnego? Jak uniknąć najczęstszych błędów i niechciany obowiązek przekuć w sukces?
  • U jednego z kluczowych pracodawców z obszaru FMCG większość praktykantów po zakończeniu studiów otrzymuje propozycję stałej pracy? Chcesz wiedzieć, jaka to firma i jak przebrnąć przez sito rekrutacyjne w tej i 9 innych branżach?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w najnowszym „Poradniku Praca”. „Poradnik Praca” to kompendium zawierające praktyczne porady,  wskazówki pracodawców oraz analizę obecnego rynku pracy w podziale na 10 branż.

 

Mamy nadzieję, że "Poradnik Praca" pomoże ci odpowiednio zaplanować karierę zawodową i zdobyć wymarzoną pracę.

Sprawdź!

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014, godz. 12:06 - Marta Szymańska-Jarosz