DZIAŁ GOSPODARKI MIENIEM

 

Kierownik Działu Gospodarki Mieniem

mgr Agnieszka Ogorzałek

e-mail: agnieszka.ogorzalek@kul.pl

tel. 81 445 32 13, pok. C-216

 

 

SEKCJA  RUCHOMOŚCI I INWENTARYZACJI

 

Specjalista

mgr Agnieszka Ciaś

tel. 81 445 32 13, pok. C-216

e-mail: agnieszka.cias@kul.pl

 

Specjalista

mgr inż. Beata Foksowicz

tel. 81 445 32 08, pok. C-208

e-mail: beata.foksowicz@kul.pl

 

Starszy referent

Grzegorz Grabek

tel. 81 445 32 07, pok. C-207

e-mail: grzegorz.grabek@kul.pl 

 

Specjalista

mgr Waldemar Jakubuszek

tel. 81 445 32 08, pok. C-208

e-mail: waldemar.jakubuszek@kul.pl

 

Specjalista

mgr Anna Lato

tel. 81 445 32 08, pok. C-208

e-mail: anna.lato@kul.pl

 

Specjalista

dr Anna Przybyła

tel. 81 445 32 07, pok. C-207

e-mail: anna.przybyla@kul.pl

 

Specjalista

mgr Alicja Rut Rutowicz

tel. 81 445 32 07, pok. C-207

e-mail: alicja.rut.rutowicz@kul.pl

 

Starszy referent

mgr Wojciech Szczęsny

tel. 81 445 32 08, pok. C-208

e-mail: wojciech.szczesny@kul.pl

 

 

SEKCJA TRANSPORTU 

tel. 81 445 32 13

 

Kierowca

Kazimierz Chrzanowski

 

Kierowca

Mariusz Kolasa

e-mail: mariusz.kolasa@kul.pl

 

Kierowca

mgr Marcin Sternik

e-mail: marcin.sternik@kul.pl

Autor: Agnieszka Ogorzałek
Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020, godz. 08:02 - Agnieszka Ogorzałek