Prof. dr hab. Wilken Engelbrecht

Profesor zwyczajny

Kierownik Katedry Literatury i Języka Niderlandzkiego;

Koordynator studiów; kontakt z Niderlandzką Unią Językową; OPON;

wilken.engelbrecht@kul.pl
personal site

https://orcid.org/0000-0002-9058-8199

 

 

 

 
 
 

dr hab. Marcin Polkowski, prof. KUL

Profesor nadzwyczajny

Kurator Koła Naukowego Studentów Filologii Niderlandzkiej

polkowski@kul.pl

personal site

https://orcid.org/0000-0002-5854-2027

 

 

 

dr Muriel Waterlot

Adiunkt

 

murielwaterlot@kul.pl

 

 

 

 

dr Joanna Włodarczyk

Asystent

urlop

joannawlodarczyk@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0002-0842-0742

 

 

dr Magdalena Lipnicka

Asystent

urlop https://orcid.org/0000-0002-1955-6047

dr Agnieszka Flor-Górecka

Asystent

 

Asystent Kierownika Katedry

aflor@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-4015-8227

 

 

 

mgr Kamila Tomaka

Asystent

Koordynator Programu Erasmus+

kamila.tomaka@kul.pl

https://orcid.org/0000-0002-4514-0600

 

 

 

mgr Beata Popławska

Asystent

urlop

bpoplawska@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-0196-2378

mgr Marcin Lipnicki

Asystent

 

marcin.lipnicki@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-1646-4064

 

 

mgr Bas Hamers

Asystent

 

bhamers@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-2320-7429

 

 

mgr Jan Fabry

Asystent

 

 

jfabry@kul.lublin.pl

https://orcid.org/0000-0003-0692-0732

 

 

mgr Piotr Pojnar

Asystent

 

https://orcid.org/0000-0002-3346-0834

 

Autor: Rinaldo Neels
Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019, godz. 22:05 - Kamila Tomaka