WYDARZENIE ZOSTAJE ODWOŁANE. O NOWYM TERMINIE BĘDZIEMY INFORMOWAĆ ZA POŚREDNICTWEM AKTUALNOŚCI NA WWW!

 

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w Policji na wydarzenie „Test sprawności fizycznej do Policji”.

 

Jednym z etapów procedury rekrutacyjnej do służby w Policji jest test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Podczas naszego wydarzenia instruktorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pokażą uczestnikom prawidłowe sposoby wykonania poszczególnych ćwiczeń, a następnie chętni będą mogli przećwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Test ma charakter praktyczny. Poprzedzi go krótka prelekcja funkcjonariuszy nt. naboru i wymagań, jakie należy spełniać starając się o pracę w Policji.

 

Test odbędzie się 31 marca br. o godzinie 9:00, na hali sportowej KUL na Konstantynowie.

 

Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie o czystej, płaskiej i jasnej podeszwie – warunek wejścia na sektor. Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona i wynosi 30 osób.

 

Uwaga! Na test obowiązują zapisy wyłącznie przez Portal Kariery!

 

1 | Zaloguj się do Portalu Kariera: https://portalkariery.kul.pl/pl

2 | Po zalogowaniu do portalu wejdź w link: https://portalkariery.kul.pl/pl/events/details?id=df3c417f-0362-ea11-81a3-000c29779ebe albo w menu przejdź do kalendarza Wydarzeń (miesiąc marzec). Kolorem niebieskim oznaczone są wydarzenia dostępne w danym miesiącu.

3 | Aby się zapisać na wydarzenie naciśnij „Szczegóły”, a następnie przycisk „Aplikuj”. Po zaaplikowaniu otrzymasz komunikat „Twoja aplikacja została przesłana” (musisz wcześniej wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w Profilu Klienta).

 

Uwaga! Po wyczerpaniu limitu miejsc na test nie będzie możliwe automatyczne zapisanie się na wydarzenie! Możesz zapisać się na listę rezerwową. W tym celu skorzystaj z komunikatora na Portalu Biura Karier KUL.

 

 

 

Organizatorzy wydarzenia:

Biuro Karier KUL

Komenda Wojewódzka Policki w Lublinie

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego KUL

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020, godz. 17:53 - Marta Szymańska-Jarosz