W celu korzystania z pełni funkcjonalności serwisu Portal Kariery po zalogowaniu się, wejdź na swój profil, który zawiera informacje dotyczące danych personalnych, kontaktowych, wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.

Im więcej danych podasz, tym większe korzyści osiągniesz: automatyczne dopasowanie ofert pracy, aplikacje na oferty pracy, zapisy na wydarzenia, konsultacje doradcze itp. Otrzymasz również możliwość automatycznego zapisu na wydarzenia Biura Karier KUL (bezpłatne szkolenia, spotkania z pracodawcami) oraz darmowe spotkania doradcze (doradztwo zawodowe, biznesowe i coaching kariery).

 

Uzupełnij kilka istotnych informacji w Profilu Klienta, dzięki temu znajdziesz się znacznej wyżej w wyszukiwaniach pracodawców:

 

 1 | sekcja Edukacja

Dodaj informację o swoim wykształceniu (nawet jeśli jesteś w trakcie studiów - wtedy zaznacz planowaną datę zakończenia kształcenia, np. 30.06.2021). To istotne, bo niektórzy pracodawcy poszukują kandydatów na podstawie wybranych kryteriów, np. kierunek kształcenia.

 

2 | sekcja Doświadczenie zawodowe

Uzupełnij informacje o swoim doświadczeniu zawodowym, pokaż tam również działalność studencką, wolontariacką – im więcej danych podasz, tym większe zainteresowanie swoim profilem wzbudzisz wśród pracodawców.

 

3 | sekcja Umiejętności

Wybierz kompetencje, które posiadasz i określ ich poziom. Nasi pracodawcy wyszukują kandydatów na podstawie wybranych kryteriów, w tym listy umiejętności.

 

4 | sekcja Generator CV

Dzięki szczegółowemu uzupełnieniu profilu możesz w 5 sekund wygenerować CV. Ważne: aby pracodawca mógł się z Tobą skontaktować, zaznacz  opcję "Udostępnij CV pracodawcom". Inaczej pracodawca nie może zaproponować Ci zatrudnienia czy praktyki (wynika to z RODO).

 

5 | Zgoda na kontakt

Uwaga! Jeśli chcesz korzystać z automatycznego zapisu na wydarzenia Biura Karier KUL oraz z darmowych spotkań doradczych, konsultacji CV, koniecznie na dole swojego profilu zaznacz właściwe zgody dotyczące przetwarzania danych.

 

Chcesz aplikować na konkretną ofertę? Nie zapomnij o dołączeniu dokumentów  ze swojego profilu lub dodaniu innego dokumentu z komputera! Poniżej instrukcja do aplikowania:

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020, godz. 11:57 - Marta Szymańska-Jarosz