Rocznik ,,Badania marketingowe 2012/2013".

okladka_rocznik_PTBRiO_2012_13.JPG Jeśli interesujesz sie tematyką badań marketingowych i swoją przyszłość zawodową łączysz z branżą badawczą, zamów bezpłatnie najnowszy numer rocznika PTBRiO.
Czytaj dalej...

XVI edycja katalogu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

okladka_katalog_2011_2012.JPG Informacje o rynku badań, metodach i technikach badawczych oraz o firmach zajmujących się badaniami. Przewodnik dla osób planujących związać swą przyszłość zawodową z branżą badawczą.
Czytaj dalej...

Przewodnik ,,Kariera w Finansach i Bankowości 2012/13".

 

Kariera_w_finansach.PNG

Znajdziesz tu m.in. kilkanaście opisów branż, wywiady z młodymi specjalistami, profile pracodawców, prezentacje kwalifikacji zawodowych, itp. Wydawcą przewodnika jest KarierawFinansach.pl ‒ wiodący serwis z ofertami praktyk i pracy w branży finansowej. Znajdź ofertę dla siebie: http://www.karierawfinansach.pl/

Czytaj dalej...

Informator ,,Kariera 2012 - 2013"

Kariera2012_2013.JPG W magazynie znajdziesz m.in. wywiady z młodymi pracownikami najlepszych firm i porady dotyczące procesu rekrutacji.   
Czytaj dalej...

Przewodnik ,,Karieraplus IT".

kariera_Okladka.PNG

Przewodnik ma na celu ułatwienie startu zawodowego studentom, którzy wkrótce będą wkraczać na rynek pracy poprzez: porady rekrutacyjne udzielane konkretnie pod branżę IT, wywiady z ciekawymi osobami, które są specjalistami w swojej dziedzinie oraz prezentację możliwości kariery w różnych firmach IT. Zadaniem Przewodnika jest stać się pomostem pomiędzy studentami, a pracodawcami poszukującymi młodych talentów.

Czytaj dalej...

Language Job Guide 2013 - kariera z j.obcym w Polsce.

Language_Job_Guide_2013_Kariera_z_j.obcym_okladka.JPG

Poznaj trendy językowego rynku pracy w 2013 i sprawdź jak znaleźć świetną pracę z j.obcym.

Czytaj dalej...