Cel projektu

 „Liga Cashflow” jest skierowana  do lubelskich studentów, ale zapraszamy do udziału wszystkich chętnych. Ma na celu pogłębienie wiedzy ekonomicznej z zakresu finansów, bankowości i inwestycji.Uczestnicy będą grać w popularne gry symulacyjne Cashflow 101 oraz Cashflow 202, które są znakomitym środkiem edukacyjnym.  Uczą jak zarządzać własnym budżetem i jak wydostać się z „wyścigu szczurów” na „szybki tor”, na którym możemy spełniać swoje marzenia.

 

Czas i miejsce

Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek, począwszy od 7 marca (o godz.18) w klubokawiarni Archiwum przy ul. Akademickiej 4. Rozgrywki finałowe odbędą się 6 i 7 czerwca.

 

Zasady uczestnictwa i nagrody

Aby zagrać w Lidze Cashflow wystarczy zgłosić się poprzez maila, można to zrobić na stronie www.ligacashflow.pl . Udział jest darmowy. Na koniec każdego spotkania uczestnicy dostaną kupon. Zebranie minimum 7 kuponów jest warunkiem startu w rozgrywkach finałowych, w których można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Narodowy Bank Polski. Ponadto Ci, którzy zbiorą najwięcej kuponów, dostaną nagrody niespodzianki.

Autor: Anna Zięba
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011, godz. 16:34 - Anna Mizak