Aktualności

Trwa rekrutacja 2023!

Od 5 maja trwa rekrutacja na studia w roku 2023/2024. Kandydaci mogą wybierać spośród niemal stu kierunków i specjalności, gdyż jako najstarsza lubelska uczelnia kształcimy z zakresu nauk społecznych, humanistycznych, technicznych i przyrodniczych, teologicznych, filozoficznych, prawnych czy medycznych. - W tym roku proponujemy nowości – kierunek lekarski jako jednolite studia magisterskie, coaching i doradztwo kariery jako studia I stopnia, hispanistyka oraz stosunki międzynarodowe jako studia II. Oferujemy studia w języku polskim i angielskim, w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym i hybrydowo – – mówi Magdalena Pranagal, kierownik Biura Rekrutacji KUL.

 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kadydat.kul.pl, na której znajdziecie szczegółowe informacje o poszczególnych kierunkach. Można tam również przeczytać instrukcję rejestracji krok po kroku, zapoznać się z dokładnym terminarzem, czy sposobami przeliczania punktów z matur.

 

Pracownicy Biura Rekturtacji odpowiadają na pytania kandydatów mailowo (rekrutacja@kul.pl), telefonicznie (81 445 41 37) lub osobiście w budnyku Collegium Norwidianum, pok. CN-004 przy Al. Racławickich 14.

Rejestrację na rok akademicki 2023/2024 zakończymy 12 lipca, a wyniki kandydaci poznają 18 lipca po godz. 9:00 – dostępne będą w serwisie kandydata rekrut.kul.lublin.pl.

- Wszystkim kandydatom życzymy dostania się na wymarzone studia. Do zobaczenia na KUL! - podsumowuje Magdalena Pranagal.