Bieżące

Wydział Nauk Społecznych KUL, Fundacja Konrada Adenauera oraz Fundacja Rozwoju KUL zapraszają 16 października 2012 r. o godz. 14.00 na konferencję naukową pt. Samorząd terytorialny w Polsce i w Niemczech. Przeszłość i teraźniejszość.

15.10.2012 - 17.10.2012

Dziecko żydowskie

Pracownia Literatury Polsko-Żydowskiej KUL oraz Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego zapraszają na konferencję naukową pt. Dziecko żydowskie, która odbędzie się 16-17 października 2012 r. w Centrum „Synagoga” w Zamościu. Konferencja jest organizowana dla uczczenia 70. rocznicy likwidacji zamojskiego getta.

Wydział Nauk Społecznych KUL i Fundacja Konrada Adenauera zapraszają w dniach 15-16 października 2012 r. na międzynarodową konferencję pt. Społeczna odpowiedzialność gospodarki.

Wkrótce

Wydział Filozofii zaprasza do udziału w 4th Chinese-Polish Workshop on Applied Logic.

 

Workshop, który odbędzie się na KUL 17-18 sierpnia 2020 r., jest organizowany we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polską Akademią Nauk i uniwersytetami z Chin - Bejing Normal University, Zhejiang University in Hangzhou, Tsinghua University Beijing i Sun Yat-Sen University, Guangzhou.

 

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.

Konferencja The Parisian School of Saint-Victor in the Middle AgesWydział Filozofii zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji pt. The Parisian School of Saint-Victor in the Middle Ages: A European-wide Thought, która odbędzie się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w dniach 28-30 września 2020 r. Szczegółowy program, listę zaproszonych gości oraz zasady uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie www.kul.pl/saint-victor.