Administracja I stopnia

I rok

Grzegorz Ciara

grzegorz.ciara2001@gmail.com

II rok

Aleksandra Brzozowska

aleksandra.brz33@interia.pl

III rok

Agata Piotrowska

agata.1998200@gmail.com

Administracja II stopnia

I rok

 

Alicja Sołtys

 

soltys.ala@gmail.com 
II rok

Paweł Bieniek

pbieniek93@gmail.coml
 

Europeistyka w języku angielskim I stopnia

I rok

Klaudia Masovian

klaudia72701@gmail.com

II rok

 

 

III rok

 Kaja Kusińska

Kaja.kus96@op.pl

 

Prawo w Biznesie

I rok

Patrycja Sawicka

psawicka.kul@gamil.com

II rok

   

 

Prawo Unii Europejskiej

I rok

Kinga Czyrska

kinga989@onet.pl

II rok 

 

 

Prawo

I Rok

Kacper Janicki

kacperjanicki-2001@wp.pl

II Rok

Natalia Mitek

nataliamitek_0705@onet.pl

III Rok

Emil Salczyński

emil.salczynski99@interia.pl

IV Rok

Sebastian Wnuk

sebastianwnuk1@gmail.com

V Rok

Samuel Pielak

samuelpielak@gmail.com
 

Prawo Kanoniczne

I Rok

Maja Kazana

maja.kazana@icloud.com

II Rok

Małgorzata Jajko

jajkogosia1@gmail.com

III Rok

Zofia Stryszowska

z.stryszowska99@gmail.com

IV Rok

Weronika Kwiatek

 
V rok

Dagmara Rembowska

dagmara1912@onet.pl

 

 

Autor: Karolina Wyszyńska
Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021, godz. 03:21 - Karol Rak