Potęga Coworkingu

Jesteś freelancerem i prowadzisz własną firmę, ale masz dosyć pracy w domu lub ciągłego przesiadywania w zatłoczonych kawiarniach, gdzie nie ma odpowiedniej atmosfery do rozwoju biznesu? Strefa coworkingu w Business Link Lublin to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie.


Czym właściwie jest coworking? Jest to możliwość pracy indywidualnej lub w zespole w wynajętej przez siebie przestrzeni biurowej. Taka forma prowadzenia działalności jest bardziej komfortowa i wydajna niż praca w domu. Sprzyja to nie tylko wzrostowi motywacji, ale także wejściu w środowisko biznesowe i poszerzaniu swojej sieci networkingowej.


Business Link Lublin jest miejscem, w których każdy freelancer znajdzie dla siebie idealne miejsce do pracy, a także pozna przedsiębiorców z różnych branż. Sieć kontaktów, które nawiąże mogą zaowocować przyszłymi kontraktami, ale istnieje też dodatkowa wartość. Mianowicie, przedsiębiorcy zgromadzeni w społeczności Business Link wzajemnie się motywują oraz doradzają, na podstawie swoich doświadczeń, jak radzić sobie z wyzwaniami biznesowymi. Poza pracą Business Link to świetna atmosfera, przyjaźni ludzie i możliwość wypicia pysznej kawy w przerwie, odpoczywając w przestrzeniach w stylu Google.


Każdy bywalec Business Link ma także okazję do pracy z wybranym przez siebie mentorem, czyli osobą z 20-30 letnim doświadczeniem (listę mentorów można znaleźć tutaj), który podpowie jak poprowadzić swoją firmę, by odnieść sukces.


Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: http://blpoland.com/lublin/  oraz na naszą stronęna Facebooku: https://www.facebook.com/bllublin/?fref=ts


Do zobaczenia w Business Link Lublin!


###
Business Link to ogólnopolska sieć akceleratorów biznesu obecna już w 10 miastach w Polsce.Pomagamy przedsiębiorczym osobom w prowadzeniu firmy tak, aby mogli skupić się wyłącznie na rozwijaniu pomysłu biznesowego. Oferujemy pakiet 30 usług z trzech dziedzin:

  • Wiedza – szkolenia, konferencje, warsztaty i spotkania z ludźmi biznesu
    (tzw. mentoringi)
  • Społeczność – aranżowanie kontaktów, imprezy branżowe, spotkania networkingowe, oraz różnego rodzaju konferencje, pozwalające na wejście w środowisku biznesu lokalnego oraz krajowego,
  • Firma – powierzchnie biurowe, coworking dostępny 24/7, wirtualny adres, obsługa recepcyjna, sale konferencyjne oraz wewnętrzna baza przedsiębiorców.

 

Manager Oddziału Business Link Lublin
M | +48 516 578 918

E | anna.pronczuk@przedsiebiorca.pl

W | www.blpoland.com

 

 

Business Link Lublin| ul. Lipowa 4a 20-027 Lublin|
e-mail lublin@blpolnad.com | www.businesslink.lublin.pl | tel. (81) 475 40 00

Autor: Olga Żarska
Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016, godz. 09:02 - Olga Żarska-Stępień