Tym razem zapraszamy do udzuału w największym projekcie szkoleniowo - doradczym pod nazwą Szkoła Milionerów. W ramach bezpłatnych zajęć przygotowaliśmy dla Uczestników m.in.: szereg szkoleń (w tym wyjazdowych) przygotowujących do prowadzenia własnej firmy, Laboratorium Wiedzy o Biznesie, doradztwo w postaci coachingu, mentoringu, a nawet doradztwo rzecznika patentowego.

 

   Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości realizują projekt Program transefru innowacji do biznesu - Innowatorzy, skierowany do studentów, doktorantów, pracowników naukowych oraz absolwentów. Istotą projektu jest stworzenie nowych, innowacyjnych firm i wsparcie ich doświadczeniem oraz kapitałem pochodzącym ze świata biznesu. Jeśli masz orginalny pomysł na działalność gospodarczą, chcesz wprowdzić na rynek nowy produky bądź usługę, bądź też usprawnić, unowecześnić istniejące już produkty/usługi projekt Innowatorzy jest właśnie dla Ciebie.

 

   Pod opieką Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczośći założysz firmę, opartą na swoim pomyśle. Pomożemy Ci zaistnieć na rynku i nawet dofinansujemy kwotą do 200.000 euro !!! Lepszego startu nie można sobie wyobrazić. Jedynie co trzeba zrobić, to zgłosić swój innowacyjny pomysł na biznes.

 

   Zgłoszenie następuje poprzez wypełnienie formularz rejestracyjnego na stronie internetowej www.lodz.innowatorzy.eu. Tam też, dowiesz się więcej na temat projektu oraz znajdziesz kontakt do nas. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapraszają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz SKN Inwestor

Autor: Jakub Paruch
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2010, godz. 11:50 - Jakub Paruch