Kończysz studia w semestrze letnim? Czy już wiesz, gdzie i jak skutecznie szukać pracy, a może myślisz o swoim biznesie lub zastanawiasz się nad kontynuowaniem nauki?

 

Zgłoś się do bezpłatnego programu „Cool Careers”, w którym:

odkryjesz swoje mocne strony, talenty, kompetencje
 zdobędziesz nowe umiejętności 
dowiesz się jak zdobyć cenione na rynku pracy doświadczenie
udział w nim z pewnością będzie bardzo dobrze postrzegany przy poszukiwaniu pracy

 

📣 Czekają ostatnie miejsca w programie "Cool Careers", w którym dotychczas wzięło udział 480 osoby! Program zajmie Ci niecałe 6 dni i skierowany jest wyłącznie do niepracujących studentów KUL kończących studia (ostatni rok studiów I lub II stopnia albo studiów jednolitych magisterskich)!  Uwaga: udział w stażach unijnych i innych projektach nie koliduje z możliwością dołączenia do programu "Cool Careers".

 

Zgłoś się dziś, a udział w programie rozpoczniesz w letnim semestrze!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

https://kariera.kul.pl/index.php/98744?newtest=Y&lang=pl

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń!

 


 

Harmonogram programu do ostatniej 15 grupy w ścieżce "Działalność gospodarcza" i "Personal Branding"

 

1 | Najpierw weźmiesz udział w indywidualnym doradztwie zawodowym. Otrzymasz bezpłatnie testy kompetencji w formie onlinie, robisz je w domu na komputerze, a na podstawie wyników testów doradca zawodowym definiuje Twoje mocne strony, talenty, kompetencje.

Czas trwania = 2 godziny spotkania z doradcą zawodowym na lutym lub początku marca, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem Twojego planu

 

2 | Weźmiesz udział w cyklu warsztatów rozwijających kompetencje miękkie potrzebne na rynku pracy. Zdobędziesz kompetencje przedsiębiorcze i sieć kontaktów.

Czas trwania = 4 dni warsztatów po 3,5 h w terminie 20-24.04.2020 od 9:00 do 12:30, wystawiamy usprawiedliwienia nieobecności na zajęciach

 

3 | Na zakończenie spotkasz się z coachem lub doradcą ds. przedsiębiorczości na coaching lub indywidualne doradztwo biznesowe. 

Czas trwania = 2 spotkania po 1,5 godziny (spotkania w II semestrze, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem Twojego planu)

 

Po projekcie otrzymujesz certyfikat udziału w warsztatach i zaświadczenie o udziale w programie "Cool Careers" oraz raporty z wynikami testów kompetencji. Potrzebujesz więcej informacji o projekcie - pobierz załącznik.

 

 

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 31.01.2020, godz. 14:44 - Marta Szymańska-Jarosz