Badmintonistki KUL z wyśmienitej strony pokazały się w drugiej rundzie turnieju indywidualnego Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Wygrała Joanna Białek, na najniższym stopniu podium stanęła zaś Sylwia Wiśniewska.

 

Rewelacyjnie zaprezentowały się nasze badmintonistki w turnieju indywidualnym Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Wszystkie cztery reprezentantki KUL uplasowały się w czołowej piątce zawodów. Wygrała Joanna Białek, trzecia była Sylwia Wiśniewska, czwarta - Katarzyna Chromik, a piąta Agnieszka Moździoch.

 

Dało to pewne zwycięstwo naszych zawodniczek w klasyfikacji drużynowej przed UMCS-em i reprezentacją KUL z Tomaszowa Lubelskiego.

 

Badmintoniści niestety nie poradzili sobie tak dobrze. Najwyżej, na miejscach 7-8 zostali sklasyfikowani Wojciech Kozik i Wojciech Skorek. Na pozycjach 17-24 z kolei uplasowali się Łukasz Szulowski oraz Daniel Kiper.

 

W łącznej klasyfikacji uczelni nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce, ustępując reprezentantom UMCS, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego.

 

Renata Respondek

Autor: Renata Respondek
Ostatnia aktualizacja: 25.03.2012, godz. 13:24 - Renata Respondek