Aktualności / Wydarzenia

Wykład inauguracyjny Laboratorium Innowacji KUL i PEKAO S.A.

Wykład inauguracyjny Laboratorium Innowacji KUL i PEKAO S.A.Kolejny rok działalności zainauguruje Laboratorium Innowacji - jednostka KUL wspierająca kreatywność i podnosząca kompetencje w zakresie przedsiębiorczości. 14 października 2021 wykład inauguracyjny wygłoszą Adam Góral, Prezes Zarządu ASSECO POLAND SA oraz Tomasz Małecki, Mentor Laboratorium Innowacji KUL.

 

Laboratorium Innowacji KUL to projekt skierowany do studentów, doktorantów i pracowników naukowych KUL, którzy chcą się rozwijać przedsiębiorczo – zarówno do osób szukających inspiracji, jak i tych, które mają już pomysł na biznes. Szeroka gama warsztatów, które prowadzić będą eksperci z KUL oraz partnerów projektu: Banku PEKAO S.A., Grupy Nowy Styl, ASSECO Poland oraz Krajowej Rady Spółdzielczej, pozwoli udoskonalić i nabyć umiejętności technologiczne, miękkie i biznesowe, ale przede wszystkim pobudzić kreatywność. W poprzednich edycjach programu wzięło udział ponad 200 uczestników.

 

Zajęcia odbywać się będą od 28 października 2021 do maja 2022, raz na dwa tygodnie w godzinach popołudniowych. 14 października odbędzie się wykład inauguracyjny, który o godz. 14 w Centrum Transferu Wiedzy KUL wygłoszą Adam Góral, Prezes Zarządu ASSECO POLAND SA oraz Tomasz Małecki, Mentor Laboratorium Innowacji KUL.

 

Laboratorium Innowacji to 2 ścieżki warsztatów i wykładów (uczestnik może brać udział tylko w jednej ścieżce):

  • SELF & Marketing obejmuje marketing, social media, branding, motywacje i samodoskonalenie
  • Startup & Tech to cykl o budowaniu startupów i ich rozwoju

 

Nabór do „Laboratorium Innowacji" odbywa się przez formularz on-line między 11 października a 26 października br.

 

Kontakt:

Biuro: Laboratorium Innowacji KUL - Collegium Iuridicum KUL  (2 piętro)

Adres e-mail: laboratorium@kul.pl

Mentor Laboratorium Innowacji: Tomasz Małecki (gsm: 514/091/154)