Zapraszamy na wernisaż 11.12.2015 godz. 18:00

Parter Collegium Jana Pawła II KUL

 

 

Wystawy, zarówno autorskie, jak i współautorskie, dają twórcom satysfakcję, poczucie spełniania się, ale są też możliwością zderzenia odczuć odbiorców z twórczością autorów. To m.in. właśnie dlatego warto pokazywać swoje prace szerszemu gronu odbiorców, dzieląc się swoją pasją i tym co kocha się robić. Taka idea przyświecała też autorom  wystawy fotograficznej pt.: „Z miłości do fotografii”, którą można oglądać w holu na parterze Collegium Joannis Pauli II KUL do 22 grudnia 2015 roku.

Dziękujemy w imieniu naszej Agencji Fotograficzno-Szkoleniowej oraz w imieniu Agencji Fotograficznej TERRA za obecność Wszystkich Gości na naszym wernisażu. Dziękujemy za dobre słowa, gratulacje, prezenty, które otrzymaliśmy. To niezwykle miłe jak ktoś docenia naszą pracę. Daje nam to bardzo dużo radości, w sposób szczególny inspiruje, ale i motywuje do podejmowania kolejnych projektów fotograficznych.

Dziękujemy też wszystkim, którzy nam pomogli przy montażu wystawy, szczególnie Oldze i Markowi. Wielkie podziękowania chcemy wyrazić również za wsparcie, które otrzymaliśmy od ROCK BARU. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z uroczystości otwarcia naszej wystawy. Mamy nadzieję, że dostarczyła ona Państwu miłych wrażeń estetycznych i przy kolejnych tego typu imprezach również nie zabraknie Państwa obecności. Do zobaczenia.

 

 

Autor: Ireneusz Marciszuk
Ostatnia aktualizacja: 03.11.2020, godz. 11:25 - Grzegorz Tutak