Poznajcie Agnieszkę, która w tym roku akademickim jest lubelskim Influencer PwC.

 

Jak dowiedziałaś/eś się o programie ambasadorskim realizowanym przez firmę PwC?

Program Influencer był promowany przez moją koleżankę z koła naukowego, która przede mną pełniła funkcję Influencera PwC. Z dobrych opinii postanowiłam spróbować swoich sił. Aplikowałam i udało się.

 

Kto może zostać Ambasadorem PwC?
Program Influencer kierowany jest do studentów różnorodnych kierunków z wydziałów ekonomicznych, społecznych, prawnych czy technicznych, którzy chcą robić coś więcej na uczelni i w social mediach. Dedykowany jest dla studentów 2 i 3 roku.

 

Jak wygląda rekrutacja do programu?
Zaczęłam od wypełnienia krótkiego formularza, później wysłałam swoje CV, a ostatnim etapem była rozmowa telefoniczna. Wszystko zdalnie i bez problemu.

 

Czym się zajmujesz jako Ambasador marki PwC? Co należy do Twoich obowiązków?
Jestem kojarzona z PwC w lubelskim środowisku studenckim. Informuję studentów o możliwościach rozwoju kariery, jakie oferuje PwC i mam możliwość koordynować ciekawe projekty, które uświadamiają studentom czym zajmuje się firma. Poza tym wrzucam fajne fotki w sieć - dzielę się internetowo z obserwującymi nowościami z firmy.

 

Jaki korzyści masz w związku z pełnioną funkcją w PwC?
Mogę liczyć na pakiet szkoleń podczas zjazdów w Warszawie, poznaję firmę. Jestem na pewno bardziej rozpoznawalna w środowisku studenckim, ale też dzięki PwC Polska kształtuję umiejętności miękkie, które są niezwykle ważne w komunikacji. Dodatkowo Influencerzy, którzy są aktywni i angażują się w wiele działań, otrzymują nagrody rzeczowe, często w postaci bonów podarunkowych lub elektroniki.

 

Czego nauczył Cię program ambasadorski firmy PwC?
Firma umożliwiła mi rozwój umiejętności, które wykorzystuję w social mediach. Kształtuję umiejętności z zakresu employer brandingu. Program Influencer nauczył mnie czerpania radości ze swoich działań, które są widoczne dla innych w sieci.

 

Kiedy odbywa się rekrutacja do programu ambasadorskiego na rok akademicki 2020/2021 i gdzie znaleźć szczegóły?
Rekrutacja rusza w kwietniu. Informacje są dostępne na stronie pwc.pl/influencer  / https://tiny.pl/7xbw8 oraz w kanałach social media - Facebook i Instagram.

 

Agnieszka, Lubelski Influencer PwC

 

 

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020, godz. 11:14 - Marta Szymańska-Jarosz