Kontynuujemy cykl wywiadów ze studentami, którzy w roku akademickim 2019/2020 pełnią funkcję ambasadorów marek pracodawców na lubelskich uczelniach.
 
 

Poznajcie Katerynę, która reprezentuje firmę Jeronimo Martins

 
1. Jak dowiedziałaś się o programie ambasadorskim realizowanym przez firmę Jeronimo Martins?
 
O programie Campus Ambasador dowiedziałam się podczas kampanii promocyjnej programu realizowanej na mojej uczelni przez ambasadorkę z poprzedniej edycji. Postanowiłam, że warto wziąć udział w tym programie, ponieważ jest to niesamowita szansa na rozwój!
 

2. Kto może zostać Ambasadorem Marki Jeronimo Martins (preferowany kierunek, rok studiów)? Jak wygląda rekrutacja do programu?

 

Campus Ambasadorem Jeronimo Martins może zostać student z dowolnego kierunku  - od pierwszego roku wzwyż. Pierwszym krokiem rekrutacji jest wysłanie swojego CV.  Drugi etap polega na rozmowie rekrutacyjnej z wybranymi kandydatami. Jeżeli jesteś otwarty na nowe wyzwania, masz mnóstwo pomysłów i z łatwością odnajdujesz się w świecie Social Media - jesteś idealnym kandydatem!


3. Czym się zajmujesz jako Ambasador marki Jeronimo Martins? Co należy do Twoich obowiązków?
 
Jako ambasador prowadzę działania promocyjne, w których informuję studentów o możliwościach rozwoju na programach talentowych przygotowanych przez Grupę jednocześnie opowiadając o wartościach i kulturze organizacyjnej Jeronimo Martins. Dodatkowo każdy ambasador ma możliwość zaprezentowania swoich talentów podczas realizacji swojego kreatywnego projektu, który będzie promować firmę wśród młodych osób.
 
4. Jakie korzyści masz w związku z pełnioną funkcją w firmie Jeronimo Martins?
 
Bycie ambasadorem Jeronimo Martins, to niesamowita przygoda, pozwalająca na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Każdy ambasador bierze udział w szkoleniach oraz eventach organizowanych podczas zjazdów. Najbardziej aktywni ambasadorzy często otrzymują nagrody w postaci bonów podarunkowych i innych fajnych gadżetów. Jednak największą nagrodą jest możliwość wygrania stażu w dziale Employer Brandingu.
 
5. Czego nauczył Cię program ambasadorski?
 
Program ambasadorski umożliwił mi poznanie ciekawych ludzi z całej Polski. Podczas realizacji własnych projektów i promowania programów talentowych, rozwinęłam swoje umiejętności miękkie, dlatego, że podczas tych działań niezbędny jest bezpośredni kontakt z ludźmi.  Za pomocą szkoleń organizowanych przez firmę, pogłębiłam swoje umiejętności z zakresu Social Media i Employer Brandingu. 
 
 
6. Kiedy odbywa się rekrutacja do programu ambasadorskiego na rok akademicki 2020/2021 i gdzie znaleźć szczegóły?
 
Na dzień dzisiejszy, jeszcze nie znamy dokładnej daty rozpoczęcia rekrutacji. Wszystkie informacje będą pojawiać się na stronie karierawjm.pl.
 
Kateryna | Campus Ambassador Jeronimo Martins Polska S.A.
Zarządzanie, 3 rok
 
Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 09.06.2020, godz. 15:14 - Marta Szymańska-Jarosz