Szanowni Państwo,
 
 

 

Prosimy o przesyłanie ofert w pliku doc lub jpg na adres kariera@kul.pl. Oferty zostaną zamieszczone na stronie www w zakładce Oferty pracy i praktyk oraz przesłane drogą elektroniczną do osób zarejestrowanych w naszej bazie. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zamieszczenia oferty na profilu biura na Facebooku

www.facebook.com/kulbiurokarier.

 

Uprzejmie prosimy o podanie w ofercie pełnej nazwy firmy, adresu oraz daty ważności ogłoszenia.

 

W przypadku braku informacji o terminie ważności ogłoszenia, oferta zostanie usunięta po miesiącu od daty jej zamieszczenia.
 

 

W przypadku nie podania w/w danych zastrzegamy sobie prawo nie publikowania ogłoszenia.

Biuro Karier KUL zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji ofert pracy nie odpowiadających profilowi kształcenia na uczelni lub pochodzących z trudnego do weryfikacji źródła.


Korzystanie z usług Biura Karier KUL jest nieodpłatne. W zamian za to uprzejmie prosimy o informację zwrotną o zatrudnieniu za naszym pośrednictwem, w celu monitorowania efektów pracy biura oraz ustawicznego podnoszenia poziomu i jakości świadczonych przez nas usług. Równocześnie pragniemy zapewnić, że przekazane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów wewnętrznych biura oraz do opracowania zbiorczych zestawień statystycznych.

 

Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015, godz. 10:54 - Marta Wziątek