Trwa rekrutacja do bezpłatnego projektu  „Cool Careers”!

Na co możesz liczyć? Co Cię tu czeka?

 

Cool Careers wyposaży Cię w ‘pakiet startowy’ potrzebny do wejścia na rynek pracy:

 

1 | Najpierw weźmiesz udział w indywidualnym doradztwie zawodowym. Otrzymasz testy kompetencji w formie onlinie, robisz je w domu na komputerze, a na podstawie wyników testów doradca zawodowy definiuje Twoje mocne strony, talenty, kompetencje. Określisz dzięki nim swoje obecne położenie i zastanowisz się, gdzie chcesz dotrzeć. Czas trwania = 2 godziny (dla osób zakwalifikowanych do grupy warsztatowej grudniowej spotkanie z doradcą zawodowym odbędzie się w listopadzie, termin ustalany jest indywidualnie z uwzględnieniem Twojego terminarza)

 

2 | Weźmiesz udział w cyklu warsztatów rozwijających kompetencje miękkie potrzebne na rynku pracy pod okiem doświadczonych specjalistów. Czas trwania = 4 dni warsztatów po 3,5 h (warsztaty dla grup grudniowych 02.12.2019 – 06.12.2019 r.)

 

3 | Na zakończenie spotkasz się z doradcą ds. przedsiębiorczości lub z coachem na indywidualnym doradztwie biznesowym/lub coachingu kariery. Czas trwania = 2 spotkania po 1,5 godziny (spotkania w grudniu lub w styczniu, ustalane indywidualnie z uwzględnieniem Twojego planu)

 

 

Dlaczego warto wziąć udział w unikatowym programie rozwojowym „Cool Careers”?

  • Zyskasz wartościowy wpis w swoim CV
  • Otrzymasz bilans swoich kompetencji, którym będziesz mógł pochwalić się na rozmowie z pracodawcą
  • Dowiesz się o swoim potencjale przedsiębiorczym
  • Zaczniesz pracę nad swoja niezależnością finansową
  • Jeśli planujesz kontynuować studia, otrzymasz wskazówki rozwojowe w celu obrania właściwej, dalszej ścieżki kształcenia.

 

 

 

 

Nie możemy doczekać się Twojego zgłoszenia!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my się z Tobą skontaktujemy i ustalimy, w jakim terminie i grupie szkoleniowej chcesz się znaleźć!

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 24.10.2019, godz. 19:45 - Marta Szymańska-Jarosz