W dniach 8-12 października 2016 r. odbędzie się Tydzień Orientacyjny (Orientation Week) dla nowych studentów. Orientation Week obejmuje 5-dniowy cykl spotkań z grupą studentów obecnie rozpoczynających naukę na Uniwersytecie. Podstawowym celem tych spotkań jest zapoznanie studentów z zagranicy z rzeczywistością studiowania i życia w Polsce. Spotkania obejmują zagadnienia dotyczące organizacji Uniwersytetu, szkoleń integracyjnych z polskimi studentami, wizyt networkingowych w urzędach obsługujących migrantów (Urząd Wojewódzki, administracja uniwersytecka), zwiedzanie Lublina, wykłady na temat polskiej kultury i spotkania z prawnikami służącymi pomocą w załatwieniu wszystkich formalności w Lublinie.

 

Agenda Orientation Week:agenda_pl

 

Zajęcia będą się odbywały w auli Centrum Transferu Wiedzy 114 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, Al. Racławickie 14, Lublin.

 

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tym wydarzeniu:

  1. Zapoznaj się z regulaminem udziału w projekcie: Regulamin uczestnictwa
  2. Wypełnij formularz aplikacyjny:Formularz zgłoszeniowy
  3. Wypełnij oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: Oswiadczenie-dane osobowe

Dokumenty należy złożyć w oryginale w biurze projektu najpóźniej do czwartku 6 października do godz. 15:30 lub wysłać scanem kompletne dokumenty (w tym przypadku należy dostarczyc oryginały najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć).

 

Jeśli masz jakikolwiek pytania, skontaktuj się z biurem projektu lub napisz e-mail: oi@kul.pl.

 

Autor: Anna Przybyła
Ostatnia aktualizacja: 06.10.2016, godz. 10:19 - Anna Przybyła