Czy można studiować i równolegle rozpocząć naukę w Szkole Policji? Dlaczego niektórzy nie przechodzą testu sprawności fizycznej? Czy każdy poddawany jest badaniu wariografem? W jakich działach można podjąć pracę w charakterze pracownika cywilnego? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej w Lublinie.

 

Przyjdź 26 listopada br. na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z funkcjonariuszami Policji i dowiedz się więcej o procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej w Lublinie opowiedzą, jak wygląda nabór do Policji, jakie wymagania należy spełniać, w jakich działach można ubiegać się o pracę, jakie umiejętności i wiedza jest szczególnie istotna w pracy w Policji. Praktycy pokażą codzienną służbę "od kuchni" i opowiedzą o różnorodności zadań i obowiązków.

 

Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pełnieniem służby w Policji, a zwłaszcza do studentów i absolwentów kierunków prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe, informatyka.

 

Spotkanie poprowadzą:

podinsp. Tomasz Macieszczuk — Sekcja Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Lublinie

st.sierż. Sebastian Plichta — Wydział Postępowań Administracyjnych KWP w Lublinie

 

Data: 26 listopada 2019 r. (wtorek)

Godzina: 12:00 – 13:30

Miejsce: aula 114 CTW – Centrum Transferu Wiedzy, KUL, Al. Racławickie 14

 

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem możliwości udziału w spotkaniu.

 

https://kariera.kul.pl/index.php/26635?newtest=Y&lang=pl

 


 

Z inicjatywy Koła " DYPLOMACJA OBRONNA" na zakończenie spotkania nastąpi uroczyste wręczenie certyfikatów "Samoobrony"

dla Studentów Bezpieczeństwa Narodowego 2 i 3 roku 1 stopnia p

rzez sensei Marcina Frelicha - mistrza karateki Okinawa.

 

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 15.11.2019, godz. 13:56 - Marta Szymańska-Jarosz