Rekrutacja do PROGRAMU AMBASADORSKIEGO ROZPOCZĘTA!

 

Doświadczenie i nowe kompetencje możesz zdobyć podczas praktyk w Biurze Karier KUL w ramach programu AMBASADOR BIURA KARIER KUL.

 

 • To okazja by zdobyć cenne – z zawodowego punktu widzenia – umiejętności i wiedzę z obszaru PR i marketingu oraz rozwinąć kompetencje społeczne.

 • To możliwość zbudowania sieci kontaktów, poznania konkretnych pracodawców podczas eventów organizowanych przez Biuro Karier, a także specyfiki lubelskiego i ogólnopolskiego rynku pracy.

 • To też szansa otrzymania zatrudnienia w związku z realizacją wspólnych projektów z firmami i instytucjami.

 

 

Dlatego program AMBASADOR BIURA KARIER KUL to inwestycja warta rozważenia szczególnie w świetle wymagającego rynku pracy.

 

Pomyślany jako roczny program praktyk jest skierowany do studentów wszystkich kierunków.

 


 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Poszukujemy osób aktywnych, które chcą zaangażować się w działalność biura, wykorzystując własne umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenie w zakresie PR i promocji.

 

 

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A JAKO AMBASADOR BIURA KARIER KUL?

 • Reprezentowanie Biura Karier na swoim wydziale – kontaktowanie się z organizacjami studenckimi, kołami naukowymi, starostami w imieniu Biura Karier,
 • Czynny udział w promowaniu działalności Biura Karier na swoim Wydziale – w tym rozwieszanie plakatów, roznoszenie ulotek i innych materiałów informacyjnych, promowanie biura w internecie (zaangażowanie poprzez social media, fora dyskusyjne itp.),
 • Pomoc w przygotowaniu i udział w wydarzeniach organizowanych przez Biuro Karier: Targi Pracy, spotkania rekrutacyjne i zawodoznawcze z pracodawcami,
 • Współpraca w ramach aktywności w social mediach, m.in. współtworzenie treści na profil na fb, projektów graficznych, materiałów promocyjnych, relacji foto i video. Wyszukiwanie ofert pracy i praktyk zamieszczanych na stronach www pracodawców oraz na portalach rekrutacyjnych

 

KOGO SZUKAMY?

 • Studentów II-V roku studiów,
 • Osób, które cechuje samodzielność, kreatywność, determinacja do działania i wysoki poziom odpowiedzialności za wykonywane zadania
 • Osób gotowych nawiązywać nowe kontakty, pracować samodzielnie i w zespole, poszukiwać i analizować informacje
 • Mile widziane zainteresowanie marketingiem i nowinkami ze świata Social Media

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

 • Umowę o nadobowiązkowe praktyki studenckie oraz cenne REKOMENDACJE (po zakończonych praktykach każda z osób otrzyma list referencyjny  z wyszczególnieniem zadań, które realizowała oraz umiejętności, które nabyła)
 • Coaching kariery – profesjonalne doradztwo w tworzeniu Twojej ścieżki kariery
 • Udział w dedykowanych Ambasadorom szkoleniach wspierających start na rynku pracy (związane z procesem rekrutacji: przygotowanie profesjonalnego CV, udział w Assessment Centre, budowanie wizerunku w sieci)
 • Szansę zbudowania sieci profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości
 • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu promocji, organizacji wydarzeń oraz realizacji własnych projektów

 

 

CHĘTNY/A? DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, sprawdzić się w nowych sytuacjach w roku akademickim 2019/2020 zaaplikuj już dziś i zostań AMBASADOREM BIURA KARIER KUL.

 

Wyślij swoje CV na adres praca@kul.pl, wpisz w temacie wiadomości Ambasador(ka) 2019/2020, a w treści wiadomości podaj wydział, rok i kierunek studiów (rok akademicki 2019/2020) oraz napisz o swojej motywacji – dlaczego chcesz dołączyć do Zespołu Ambasadorów Biura Karier KUL?

 

Rekrutacja trwa do 5 października br. Rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami będą odbywały się na początku października 2019 r.

 

Masz pytania dotyczące programu? Napisz do nas:

Marta Szymańska-Jarosz, Koordynator programu

praca@kul.pl

 

Dzięki programowi ambasadorskiemu w Biurze Karier poznałam swojego aktualnego pracodawcę! Jestem bardzo zadowolona z odbytej praktyki i serdecznie polecam taki rodzaj aktywności studenckiej wszystkim zainteresowanym!

Klaudia, Ambasadorka WNH

 


ZOBACZ JAK NASZ PROGRAM OCENILI DOTYCHCZASOWI AMBASADORZY BIURA KARIER KUL.

 


 

 Bądź z nami w kontakcie

 

 

 

Autor: Marta Szymańska-Jarosz
Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019, godz. 09:40 - Marta Szymańska-Jarosz