Zeszyty
Naukowe
Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
 
 

Serdecznie witamy na stronie kwartalnika „Zeszyty Naukowe KUL”, ogólnouniwesyteckiego pisma naukowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II!
Znajdziecie tu Państwo informacje o Redakcji ZN KUL, o procedurach recenzowania obowiązujących w Redakcji, o wytycznych dla autorów chcących opublikować tekst na łamach ZN KUL, o archiwalnych numerach ZN KUL oraz o tym, jak zakupić egzemplarze ZN KUL. W dziale „Archiwum” umieszczone są spisy treści numerów i abstrakty artykułów. Publikujemy także artykuły w całości.

 
Redakcja Zeszytów Naukowych KUL pragnie poinformować, iż dzięki stworzeniu możliwości wystawiania rachunków wewnętrznych przez Redakcję możliwa stała się na łamach czasopisma publikacja artykułów naukowych stworzonych w ramach badań grantowych i dokonywanie rozliczeń finansowych takich publikacji.
 
Dzięki nowym rozwiązaniom możliwa stała się także publikacja artykułów naukowych pochodzących z konferencji naukowych i rozliczanie kosztów takiej publikacji w ramach kosztów organizacji konferencji.
 
Po uprzednim uzgodnieniu z Redakcją możliwe jest publikowanie cykli tematycznych artykułów naukowych lub publikowanie ich w numerach czasopisma poświęconym określonej tematyce.
 

Wytyczne dla autorów
Historia czasopisma

Wydawca:

Wydawnictwo KUL,

ul. Konstantynów 1H

20-708 Lublin

Autor: Robert Kryński
Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017, godz. 20:06 - Robert Kryński