X Spotkania Teatralne Innowica 2017 - warsztaty prof. Leszka Mądzika

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowicy ma zaszczyt zaprosić na X Spotkania Teatralne INNOWICA.  Jedną z atrakcji będą warsztaty teatralne prowadzone przez prof. Leszka Mądzika. Ich rezultatem będzie spektakl pokazany 16 czerwca o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Pełny program w rozszerzeniu.

Czytaj dalej...

Wykład prof. Leszka Mądzika na SacroExpo 2017

13 czerwca na Konferencji Per Artem Ad Deum, będącej częścią SacroExpo 2017 w Kielcach prof. Leszek Mądzik wygłosi wykład pt. "Sztuka w wierze, wiara w sztuce".

 

Zapraszamy do uczestnictwa.

 


Spektakl "Gorset" Sceny Plastycznej KUL w Warszawie

   Scena Plastyczna KUL oraz Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na spektakl "GORSET", który odbędzie się 9.06.2017 o godz. 20:00 na Auli ASP (Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39).

Wydarzenie odbędzie się w ramach otwarcia wystawy końcoworocznej oraz wystawy Ewy Braun, na które również zapraszamy - wernisaż rozpocznie się o godzinie 19.00.

Wstęp wolny.

 


Wystawa Leszka Mądzika "Faktura czasu" w Kielcach

Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Leszka Mądzika pt. Faktura czasu. Wernisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia 2017 r. o godz. 17:30 w Galerii Biblioteki Uniwersyteckiej UJK,Kielce, ul. Świętokrzyska 21e.

 

Wydarzenie swoim patronatem honorowym objęli: Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski, JM Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak oraz JM Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński.

 

 Wystawa potrwa do 28 lipca.Wstęp bezpłatny!

 

Zapraszamy!