Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu upowszechniającym rezultaty projektu pn. „Death Education for Palliative Psychology (DE4PP)” dotyczącym edukacji na temat śmierci w psychologii paliatywnej. Projekt, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +, koordynowany jest przez Università di Padova (Włochy), a głównymi partnerami projektu są: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Universität Klagenfurt (Austria), Lucian Blaga University of Sibiu (Rumunia), University of Haifa (Izrael) oraz Fondazione ANT Italia ONLUS (Włochy).

Wydarzenie odbędzie się w dniu 24 października 2022 r. (poniedziałek) w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, w godz. 9.00-13.30, budynek Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-114). Wydarzenie jest zaplanowane w formule stacjonarnej oraz online via MS Teams.

Zapraszamy do udziału!

Autor: Urszula Czyżewska