banner1 banner2
Strona główna | Ogłoszenia | Aktualności | Oferty współpracy | Przetargi
 
 
 
Bliżej klienta.
Public Relations w instytucjach rynku pracySZKOLENIE ZAKOŃCZONE!

Odbiór dyplomów


Drodzy Absolwenci, z przyjemnoscia informujemy iz odbior swiadectw ukonczenia studiow podyplomowych w zakresie "Public Relations w instytucjach rynku pracy" nastapi w dniu 28 lipca w godz. 10.00-14.00 w sali 205.

Dla wszystkich osob korzystajacych z noclegow - mozemy Panstwu zarezerwowac nocleg w z dnia 27 na 28 lub z 28 na 29 lipca w hotelu Victoria. Musicie jednak Panstwo odeslac informacje czy skorzystacie z noclegu badz w ktorym dniu tego noclegu potrzebujecie.

W razie koniecznosci osoby z Lublina i okolic moga odebrac dyplomy juz od 26 lipca w Sekretariacie Studium Komunikowania Spolecznego i Dziennikarstwa w godz. 10.00 - 15.00.

UWAGA! Dyplom mozna odebrac wylacznie osobiscie lub poczta za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. W zwiazku z powyzszym prosba o zwrotnego maila rowniez z zaznaczeniem w jakiej formie odbierzecie Panstwo swoj dyplom! Potrzebna jest nam takze ta informacja w kwestii organizacji ostatniego wspolnego obiadu:). Czekam na te informacje do dnia 23 lipca!

Uwaga: z dniem 31 lipca nasz projekt zostaje zakonczony a dokumentacja zamknieta i zarchiwizowana.


Wiesława Chibowska
/asystent zespołu zarządzającego/
2007-06-25

Szanowni Uczestnicy!  

Oto informacje dotyczące kolejnego, ostatniego już zjazdu studiów PR.
Obie grupy spotkają się na zajęciach w Lublinie. Osoby które wybrały przedmiot "Negocjacje" oraz "Nowoczesne technologie komunikowanie" uczestniczą w zajęciach według przesłanego w mailu załącznika dot. szczegółowego rozkładu dni.

 • Informacja dla pozostałych uczestników: grupa I ma o bronę w sobotę 30 czerwca w sali 205, o godz. 15.15; grupa II ma natomiast obronę w niedzielę 1 lipca, również o godz. 15.15.
 • Informacja dla wszystkich: każdy z Państwa proszony jest o przygotowanie krótkiej (ok. 5-minutowej) ustnej prezentacji swojej pracy dyplomowej.

UWAGA!
Wszyscy Państwo macie zapewniony barek (sala 205 i 245) oraz obiady w ciągu obydwu dni zjazdu (obiady podane będą jak zwykle w Barku o godz. 12.30). Osoby korzystające z noclegów: przypominam o tym, że macie Państwo zarezerwowane oba noclegi!.
  
2007-06-11

Szanowni Państwo,

UWAGA ZMIANA!
w tym zjeździe nie odbędą się zajęcia ze Sławomirem Żurkiem (odbędą się one na ostatnim zjeździe), zamiast niego będzie miał wykład dr Kamil Fil - za zmianę serdecznie przepraszamy!

Kolejny zjazd dla osób, które wybrały poniższy przedmiot fakultatywny, rozpocznie się w sobotę 16 czerwca:
 • grupa I - Lublin, "Społeczna psychologia wywierania wpływu", godz: 9.00 (sala 205)
 • grupa II - Kazimierz, "Negocjacje", godz. 10.00 (Dom Pracy Twórczej).

Grupa kazimierska:
dla osób spoza województwa lubelskiego (schemat gwiazdkowy) zarezerwowany został nocleg z piątku na sobotę i dla tych z Państwa przewidziane jest śniadanie w sobotę o godz. 9.00.

Grupa lubelska:
dla osób korzystających z noclegów w Lublinie - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.

UWAGA!
Obrona prac dyplomowych odbędzie się podczas kolejnego, ostatniego już zjazdu. Obie grupy spotykają się na zajęciach w Lublinie w sobotę 30 czerwca: grupa I ma obronę w sobotę po zajęciach, grupa II ma natomiast obronę w niedzielę (również po zajęciach).
2007-05-29


Drodzy uczestnicy, kolejny zjazd rozpocznie się w sobotę 2 czerwca, obie grupy spotykają się w Lublinie:

 • grupa I - godz: 9.00 - "Planowanie strategiczne" (sala 205),
 • grupa II Agodz. 8.00 - "Trening prezentacji i wystąpień publicznych" (studio radiowe SKSiD).

 • W tym zjeździe odwołane jest seminarium z Łukaszem Malczewskim, odbędzie się ono podczas ostatniego zjazdu!


  2007-05-21

  Szanowni Państwo, kolejny zjazd dla osób, które wybrały poniższy przedmiot fakultatywny,  rozpocznie się w sobotę 26 maja:


  • grupa I - Kazimierz, "Społeczna psychologia wywierania wpływu",godz. 10.00 (Dom Pracy Twórczej),
  • grupa II - Lublin, "Psychologia kontaktu z klientem" godz: 9.00 (sala 205)

  Grupa kazimierska:
  dla osób spoza województwa lubelskiego (schemat gwiazdkowy) zarezerwowany został nocleg z piątku na sobotę i dla tych z Państwa przewidziane jest śniadanie w sobotę o godz. 9.00.

  Grupa lubelska:
  dla osób korzystających z noclegów w Lublinie - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.

  2007-05-15

  Drodzy uczestnicy,
  kolejny zjazd dla osób, które wybrały przedmiot fakultatywny: "Nowoczesne technologie komunikowania", rozpocznie się w sobotę 19 maja, obie grupy spotykają się w Lublinie:

  • grupa I i II - godz: 9.00 -  (sala 205),


  Osoby, które wybrały przedmiot fakultatywny: "Psychologia kontaktu z klientem, mają zajęcia w niedzielę 20 maja, obie grupy spotykają się również w Lublinie:

  • grupa I i II - godz: 9.00 -  (sala 205),


  *Dla osób korzystających z noclegów - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.
  2007-05-08


  Drodzy uczestnicy, kolejny zjazd rozpocznie się w sobotę 12 maja, obie grupy spotykają się w Lublinie:

 • grupa I - godz: 9.00 - "Planowanie strategiczne" (sala 205),

 • grupa IIgodz. 9.00 - "Seminarium" z p. Łukaszem Malczewskim (sala 245).


 • W związku z tym, że macie Państwo zajęcia w studio radiowym, zjazd dla obu grup odbywa się w Lublinie - choć początkowo w harmonogramie zaplanowany był w Kazimierzu. Musieliśmy również dokonać przetasowań wykładowców w dziennym rozkładzie zajęć - jednak bez zachwiania ogólnej struktury godzinowej zajęć.
  Za zmiany przepraszamy!

  Wszyscy uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą indeksów oraz o przekazanie ich osobom obsługującym zjazd podczas weekendowych zajęć.

  *Dla osób korzystających z noclegów - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.  **Większość z Państwa w odpowiedzi na pytanie mailowe zadeklarowała chęć przyjazdów do Kazimierza, zatem... zostawiamy Kazimierz:).
  2007-04-18

  Szanowni Państwo, kolejny zjazd rozpocznie się w sobotę 21 kwietnia, obie grupy spotkają się na zajęciach w Lublinie:


 • grupa I (osoby, które wybrały fakultatywny przedmiot KSK)- godz: 9.00 (sala 205),
 • grupa II Agodz. 9.00 (studio radiowe SKSiD, wejscie obok Kościoła Akademickiego).


 • Pytanie do wszystkich:
  W wyniku docierających do nas uwag o tym, że dojazdy do Kazimierza sprawiają jednak dla Państwa trudność, zwracam się z pytaniem i jednocześnie prośbą o przesłanie odpowiedzi: czy woleliby Państwo już do końca zjazdów przyjeżdżać wyłącznie do Lublina, czy zostawiamy Kazimierz tak jak to było zaplanowane w harmonogramie? Może być krótka odpowiedź: Lublin - tak, bądź Kazimierz - tak...
   
  *Dla osób korzystających z noclegów - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.

  W związku z nadesłanymi odpowiedziami (za które bardzo dziękujemy:) na pytanie o zmianę hotelu, gdzie większość z Państwa wybiera jednak komfort pokoju jednoosobowego nad inne warunki, zdecydowaliśmy że pozostajemy przy dotychczasowym wariancie.  2007-04-10


  Drodzy uczestnicy,
   w sobotę 14 kwietnia.

 • grupa I A i B - godz: 9.00 (sala 205),
 • grupa IIgodz. 10.00 (studio radiowe SKSiD, wejscie obok Kościoła Akademickiego).


 • * Uczestnicy, którzy nie odebrali toreb projektowych rozdawanych podczas ostatniego zjazdu, proszeni są o przypomnienie się drogą elektroniczną przed przyjazdem na aktualny zjazd.

  ** Dla osób korzystających z noclegów w Lublinie: w tym zjeździe nie mogliśmy zarezerwować dla wszystkich z Państwa pokoi jednoosobowych (część z Państwa ma zatem dwójki), wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.


  2007-03-14

  Szanowni Państwo, kolejny zjazd rozpocznie się w sobotę 24 marca:

  • grupa I - Kazimierz, godz. 10.00 (Dom Pracy Twórczej),
  • grupa II - Lublin, godz: 9.00 (sala 205)

  Grupa kazimierska: dla osób spoza województwa lubelskiego (schemat gwiazdkowy) zarezerwowane zostały dwa noclegi i dla tych z Państwa przewidziane jest śniadanie w sobotę o godz. 9.00.

  Grupa lubelska: dla osób korzystających z noclegów w Lublinie - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.
  2007-03-07

  Szanowni Państwo,
  kolejny zjazd rozpocznie się
  w sobotę 10 marca, obie grupy mają zajęcia
  w Lublinie:

  • grupa I:
   • I A- godz: 9.00 (studio radiowe SKSiD, wejscie obok Kościoła Akademickiego),
   • I A i B- godz: 13.00 (sala 205) 
  • grupa IIgodz. 10.00 (sala 245),
  Uwaga! Obie grupy ze zwględu na zajęcia w studio radiowym zostały podzielone na podgrupy: A i B - razem cztery podgrupy. 

  Ćwiczenia w studio radiowo- telewizyjnym

  Pytania do wywiadu, na które będziecie odpowiadać w trakcie zajęć w podgrupach, przygotowane przez wykładowcę: Łukasza Malczewskiego:


  Pytania dotyczące Twojego miejsca pracy:


  1. Czym zajmuje się instytucja, w której pracujesz? Jaki jest cel jej działania?
  2. Czym zajmujesz się w instytucji, w której pracujesz? Jaki jest Twój zakres obowiązków?
  3. Jakie było najistotniejsze wydarzenie (przedsięwzięcie)dla Twojej instytucji, w którym osobiście uczestniczyłeś?
  4. Dlaczego Twoi klienci powinni korzystać z usług instytucji, w której pracujesz?
  5. Jakie są największe atuty instytucji, w której pracujesz?
  6. Co zmieniło przystąpienie polski do Unii Europejskiej z punktu widzenia Twojej instytucji?
  7. Przedstaw trzy konkretne przykłady osób/firm/instytucji, które wsparłeś w ramach projektów prowadzonych przez Twoją instytucję?
  8. Jaki był Twój największy sukces zawodowy?
  9. Jak wyobrażasz sobie rozwój swojej kariery zawodowej?
  10. W jaki sposób przekonałbyś młodego człowieka, który planuje wyjazd do Anglii, by pozostał w Polsce?

  Pytania na rozluźnienie:

  1. W jaki sposób zachęcisz turystę do odwiedzenia miejscowości, w której mieszkasz? Jakie są atrakcje turystyczne Twojego regionu?
  2. Podaj 5 powodów, dla których warto zatrudnić Cię w roli rzecznika prasowego?
  3. Dlaczego zainteresowały Cię zajęcia z zakresu Public Relations?
  4. Czy uważasz, że Public Relations może pomóc wizerunkowi urzędnika w Polsce?
  5. Sprzedaj się w mediach! Masz niepowtarzalną szansę zaprezentowania się telewidzom. Przedstaw swoje największe atuty. Podaj kilka powodów, dla których warto z Tobą współpracować, spotykać się, etc.
  Dla osób korzystających z noclegów w Lublinie: w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00.

  2007-02-20


  Szanowni Państwo, kolejny zjazd rozpocznie się w sobotę 24 lutego:

  • grupa I - Lublin, godz: 9.00 (sala 205),
  • grupa II - Kazimierz, godz. 10.30 (Dom Pracy Twórczej),
  Grupa lubelska: dla osób korzystających z noclegów w Lublinie - w tym zjeździe zarezerwowaliśmy dla wszystkich z Państwa pokoje jednoosobowe oraz wszyscy Państwo macie zarezerwowane dwa noclegi; kolacja w Hotelu Victoria - w sobotę o godz. 18.00

  Grupa kazimierska: dla osób spoza województwa lubelskiego (schemat gwiazdkowy) zarezerwowane zostały dwa noclegi i dla tych z Państwa przewidziane jest śniadanie w sobotę o godz. 9.00. W kwestii rozlokowania Państwa w pokojach DPT, prośba o powielenie schematu z poprzedniego pobytu.