Aktualności / Multimedia

Wydarzenia KUL - październik 2023

Najważniejsze wydarzenia z życia KUL, w tym podsumowania uroczystości, konferencji naukowych, spotkań i wizyt gości uczelni, także dotyczące życia studenckiego, przybliża wideoserwis informacyjny „Wydarzenia KUL”.  W najnowszym odcinku znajdziecie Państwo informacje dotyczące m.in.:

• inauguracji roku akademickiego 2023/24
  • nadania rabinowi prof. Abrahamowi Skórce tytułu doktora honoris causa KUL
  • 10-lecia kształcenia osadzonych w Areszcie Śledczym w Lublinie, a także o liście, który papież Franciszek skierował do więźniów
  • Kongresu Teologów Trójmorza
  • debaty akademickiej „Wojtyła i Blachnicki – prorocy wolności w czasach zniewolenia”
  • wręczenia księgi pamiątkowej wybitnemu uczonemu, nauczycielowi akademickiemu oraz sędziemu Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku prof. Wojciechowi Łączkowskiemu.

Zapraszamy do zapoznania się również z poprzednimi odcinkami naszego wideoserwisu dostępnymi na kanale KUL w serwisie YouTube.