XXX Ogólnopolska Konferencja Aktualności Psychologicznych Aktualia 2024

Koło Naukowe Studentów Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zaprasza na XXX Ogólnopolską Konferencję Aktualności Psychologicznych Aktualia 2024 "Ukształtowani przez doświadczenia”, która odbędzie się w dniach 15.04-19.04.2024 r. w auli CTW-408. Konferencja ma charakter stacjonarny, jest bezpłatna, a na program składają się: wykłady, sesje doktoranckie, warsztaty i panele dyskusyjne.

Ostatni dzień Konferencji wieńczy Gala Freudów, czyli Oskarów psychologicznych, dla szczególnie cenionych studentów i prowadzących. Studenci są kapitułą, która w wyjątkowy sposób ma okazję podziękować tym, którzy wspierają ich w akademickiej drodze. Gala rozpocznie się 19 kwietnia o godz. 15.00 w CTW-408.

Zarząd Koła Naukowego Studentów Psychologii KUL zaprasza zarówno do czynnego, jak i biernego uczestnictwa w Konferencji Aktualia 2024!

Pełny program konferencji zawiera załączony plakat.