Rekrutacja na staże

Firma Sii poszukuje kandydatów na staże. Do zespołu Sii szukamy zarówno osób o profilu IT czy inżynieryjnym jak i stażystów do działów administracji, rekrutacji, marketingu i wielu innych.
Czytaj dalej...

Fundacja Dwanaście Kroków_wolontariat

Fundacja Dwanaście Kroków zaprasza wolontariuszy do współpracy
Czytaj dalej...

Przewodnik Kariera w finansach

1_3 W najnowszym numerze przewodnika “Kariera w Finansach i Bankowości”  możemy przeczytać rozmowy z ekspertami biznesu o tym, jak sprawić, by zarówno w czasie rekrutacji, jak i w biurze każdy czuł się akceptowany.
Czytaj dalej...

Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych | 14.05.2021 r.

1_3

Zapraszamy na webinar "Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych" w dniu 14.05.2021 r. Podczas spotkania uczestnicy poznają firmę CERI, proces rekrutacji oraz możliwości rozwoju oraz dowiedzą się jak ważny jest język niemiecki na rynku pracy. Spotkanie skierowane do studentów/absolwentów Germanistyki oraz studentów/absolwentów innych kierunków znających język niemiecki na poziomie B1+, zainteresowanych podjęciem pracy zdalnej również w niepełnym wymiarze.

Czytaj dalej...

Bądź autorem swojej kariery - oferta Biura Karier KUL

1_3

Od początku pandemii Zespół Biura Karier KUL jest online do dyspozycji studentów i absolwentów. Służymy bezpłatnym wsparciem w procesie poszukiwania pracy, zmiany zawodowej czy podnoszeniu kompetencji. Jak pracujemy i co oferujemy? Szczegóły znajdziecie w e-booku "Bądź autorem swojej kariery". Zapraszamy do lektury i oczywiście korzystania z naszej pomocy.

Czytaj dalej...

Webinary nt. przedsiębiorczości w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

2_3

W dniach 16-22 listopada 2020 r. odbyła się XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. To był kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, w który włączył się Zespół Biura Karier KUL. Zapraszamy do odsłuchania nagrań z webinarów - wszystkie spotkania dostępne są na kanale Biura Karier KUL na You Tube.

Czytaj dalej...

Share your experience and Win a variety of rewards!

1_3

Potentialpark prowadzi badania wśród studentów studiów licencjackich i magisterskich pod kątem ich potrzeb i preferencji przy ubieganiu się o pracę. Twój głos może zostać usłyszany przez dużych pracodawców, a w ramach podziękowania za wypełnioną ankietę otrzymasz dostęp do kilku nagród, z których część może pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej pracy.

Czytaj dalej...

Sprawdź, jak efektywnie szukać pracy, praktyk i staży

1_3

Portal Kariery to narzędzie, które pomoże Ci przez jedno klikniecie zaaplikować na ofertę pracy, stażu lub praktyk. Sprawdź jak być widocznym dla pracodawcy poprzez uzupełnienie istotnych informacji w swoim profilu.

Czytaj dalej...

Trwa rekrutacja studentów KUL do programu  „Cool Careers” - 2020/2021

rekrutacja

Trwa 4 edycja programu rozwojowego "Cool Careers"! Zapraszamy studentów KUL, którzy w tym roku kończą studia do udziału. Pomożemy w zidentyfikowaniu talentów i mocnych stron, a także zdobyciu umiejętności poszukiwanych przez pracodawców. 

Czytaj dalej...

Jak napisać CV: wzór dobrze napisanego CV do pracy w 2020 | #przydasie

1_3 Zastanawiasz się, jak napisać dobre CV, które przyciągnie wzrok pracodawcy i zapewni Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Nie wiesz, jakie wymogi musisz spełnić i na które elementy pracodawcy zwracają największą uwagę? Sprawdź w artykule!
Czytaj dalej...