Webinary nt. przedsiębiorczości w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

2_3

W dniach 16-22 listopada 2020 r. odbyła się XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, a także budowanie sieci kontaktów oraz własnej marki. To był kolejny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, w który włączył się Zespół Biura Karier KUL. Zapraszamy do odsłuchania nagrań z webinarów - wszystkie spotkania dostępne są na kanale Biura Karier KUL na You Tube.

Czytaj dalej...

Share your experience and Win a variety of rewards!

1_3

Potentialpark prowadzi badania wśród studentów studiów licencjackich i magisterskich pod kątem ich potrzeb i preferencji przy ubieganiu się o pracę. Twój głos może zostać usłyszany przez dużych pracodawców, a w ramach podziękowania za wypełnioną ankietę otrzymasz dostęp do kilku nagród, z których część może pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej pracy.

Czytaj dalej...

Sprawdź, jak efektywnie szukać pracy, praktyk i staży

1_3

Portal Kariery to narzędzie, które pomoże Ci przez jedno klikniecie zaaplikować na ofertę pracy, stażu lub praktyk. Sprawdź jak być widocznym dla pracodawcy poprzez uzupełnienie istotnych informacji w swoim profilu.

Czytaj dalej...

Trwa rekrutacja studentów KUL do programu  „Cool Careers” - 2020/2021

rekrutacja

Trwa 4 edycja programu rozwojowego "Cool Careers"! Zapraszamy studentów KUL, którzy w tym roku kończą studia do udziału. Pomożemy w zidentyfikowaniu talentów i mocnych stron, a także zdobyciu umiejętności poszukiwanych przez pracodawców. 

Czytaj dalej...

Jak napisać CV: wzór dobrze napisanego CV do pracy w 2020 | #przydasie

1_3 Zastanawiasz się, jak napisać dobre CV, które przyciągnie wzrok pracodawcy i zapewni Ci zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Nie wiesz, jakie wymogi musisz spełnić i na które elementy pracodawcy zwracają największą uwagę? Sprawdź w artykule!
Czytaj dalej...

Staże i szkolenia

5_4 Miejski Urząd Pracy w Lublinie uprzejmie informuje, iż aktualnie posiada środki finansowe na organizację staży i szkoleń dla osób bezrobotnych. Szkolenie, zakończone egzaminem zewnętrznym, pozwala nabyć, podwyższyć lub dostosować kompetencje i kwalifikacje do obecnego rynku pracy.
Czytaj dalej...

Co po stażu? Wybierz swoją drogę! | #przydasie

1_3

Staż to okazja, żeby bliżej poznać rynek, biznes i branżę, a także wykorzystać w praktyce wiedzę wyniesioną z uczelni. To też szansa, żeby zweryfikować swoje wyobrażenia o zawodzie i odpowiednio wcześniej przekonać się, czy właśnie taką ścieżką chcemy podążyć. Dobrze jest wykorzystać zdobyte doświadczenia i utrzymać energię. Jak? Oto przykładowe możliwości.

Czytaj dalej...

Rekrutacja studentów KUL do programu rozwojowego  „Cool Careers” - 2020/2021

rekrutacja

Szykujcie się! Kolejna edycja programu "Cool Careers" na rok akademicki 2020/2021 już ruszyła! Zgłoś się do projektu, a my wyposażymy Cię w "karierowy pakiet startowy": wiedzę o swoich mocnych stronach, talentach oraz kompetencje, a także w umiejętności potrzebne na rynku pracy!

Czytaj dalej...

Wywiad ze studenckim ambasadorem Jeronimo Martins | warto poznać #8

3_3

Jak co tydzień prezentujemy wywiad z kolejnym studentem z Lublina, który w roku akademickim 2019/2020 pełni funkcję ambasadora pracodawcy. Poznajcie Katerynę, która reprezentuje firmę Jeronimo Martins.

Czytaj dalej...

Akademia Przedsiębiorczości | 26-28 maja 2020 r.

2_3

W dniach 26 - 28 maja 2020 r. odbędzie się I edycja Akademii Przedsiębiorczości Biura Karier KUL. To cykl wirtualnych szkoleń i webinariów, które mają za zadanie pokazać różne aspekty szeroko pojętej przedsiębiorczości. Poprzez ten projekt chcemy zainspirować i zachęcić młodych ludzi do zakładania firm jako swojej ścieżki rozwoju. Tematyka spotkań będzie dotykała takich obszarów jak: sprzedaż, marketing, testowanie i finansowanie pomysłów na biznes, czy wystąpienia publiczne. To pierwsza edycja wydarzenia, ale chcemy by było ono realizowane corocznie na wiosnę. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału!

Czytaj dalej...