Podcast 🎧 przygotowanymw ramach TransferHUB

1_3 Odpowiada on na pytania o znaczenie innowacji, możliwości ich rozwoju oraz wyzwania społeczne, z którymi innowatorzy mogą się zmierzyć. Przybliża także zagadnienia związane z trwającym właśnie naborem nowatorskich pomysłów i rozwiązań w obszarze zatrudnienia.

 

 

 

Czytaj dalej...

BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2021

2_3

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT wraz z Parterami, realizuje Program edukacyjny skierowany do studentów uczelni wyższych. Głównym celem projektu jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas odbywania praktyk, staży oraz pracy. Program porusza tematykę zagrożeń powodujących wypadki oraz sposoby przeciwdziałania im.

Czytaj dalej...

Konkurs grantowy Tech Minds

4_4 Celem Tech Minds jest połączenie umiejętności, wiedzy oraz talentów przedstawicieli młodego pokolenia i liderów cyfrowych technologii, aby zamieniać pomysły i idee w rozwiązania technologiczne w obszarze edukacji.
Czytaj dalej...

Przewodnik Kariera w finansach

1_3 W najnowszym numerze przewodnika “Kariera w Finansach i Bankowości”  możemy przeczytać rozmowy z ekspertami biznesu o tym, jak sprawić, by zarówno w czasie rekrutacji, jak i w biurze każdy czuł się akceptowany.
Czytaj dalej...

Studentko! Weź udział w programie Siemensa "Inżynierki 4.0" i udowodnij siłę kobiet w świecie technologii / informacja prasowa

2_3

Ruszyły zapisy do czwartej edycji programu edukacyjnego Siemensa „Inżynierki 4.0”, skierowanego do studentek uczelni technicznych. Program jest szansą na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych i przygotowanie się młodych inżynierek do wejścia na rynek pracy.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do policji

5_4

Wydział Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ogłasza nabór do służby.

Czytaj dalej...

Informujemy o możliwości o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej

Informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej w ramach projektu „KUL – uczelnia bez barier”.

Czytaj dalej...

Zapraszamy studentów/tki KUL do udziału w bezpłatnych szkoleniach

Serdecznie zapraszamy studentów/tki KUL 4 ostatnich semestrów studiów do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Czytaj dalej...

Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych | 14.05.2021 r.

1_3

Zapraszamy na webinar "Zacznij swoją karierę w CERI i wykorzystaj język niemiecki w procesach bankowych" w dniu 14.05.2021 r. Podczas spotkania uczestnicy poznają firmę CERI, proces rekrutacji oraz możliwości rozwoju oraz dowiedzą się jak ważny jest język niemiecki na rynku pracy. Spotkanie skierowane do studentów/absolwentów Germanistyki oraz studentów/absolwentów innych kierunków znających język niemiecki na poziomie B1+, zainteresowanych podjęciem pracy zdalnej również w niepełnym wymiarze.

Czytaj dalej...

Bądź autorem swojej kariery - oferta Biura Karier KUL

1_3

Od początku pandemii Zespół Biura Karier KUL jest online do dyspozycji studentów i absolwentów. Służymy bezpłatnym wsparciem w procesie poszukiwania pracy, zmiany zawodowej czy podnoszeniu kompetencji. Jak pracujemy i co oferujemy? Szczegóły znajdziecie w e-booku "Bądź autorem swojej kariery". Zapraszamy do lektury i oczywiście korzystania z naszej pomocy.

Czytaj dalej...