Centrum Socjologicznych Badań nad Gospodarką i Internetem KUL, Instytut Nauk Socjologicznych KUL oraz Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zapraszają na XXI Międzynarodową Konferencję Naukową Technology- Society and Sustainability in the Central and Eastern Europe, organizowaną we współpracy z: Daugavpils University (Łotwa), Institute of Economics by PAATA GUGUSHVILI (Gruzja), Ivano––Frankivsk National Technical University of Oil and Gas (Ukraina), Katedra Socjologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Oceny Technologii, Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i instytucjami wspierającymi (Centrum Studiów i Edukacji na rzecz Bezpieczeństwa UWr).

Miejsce: Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Termin: 20-22 maja 2024 roku

Partnerem XXI Międzynarodowej Konferencji Naukowej Technologia-społeczeństwo-rozwój zrównoważony jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”.

Jedna z sesji plenarnych będzie dedykowana 550-leciu województwa lubelskiego

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Technology- Society and Sustainability in the Central Europe”, Doskonała Nauka II, Ministerstwo Edukacji i Nauki (kierownik projektu: dr Alina Betlej.

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 21.05.2024, godz. 10:15 - Maria Mazurek-Olszowa