Instytut Nauk Socjologicznych KUL zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w IV Tygodniu Kryminologicznym, który odbędzie się w dniach od 4 do 8 grudnia 2023 r. Honorowy patronat nad IV Tygodniem Kryminologicznym objęła Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Służba Więzienna i Krajowa Administracja Skarbowa.

W spotkaniach ze studentami będą brać udział ponadto przedstawiciele Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim, Aresztu Śledczego w Lublinie, Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Lublinie i Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Szczegóły wydarzenia przedstawiamy w załączonym plakacie. Przewidziana jest duża ilość wydarzeń otwartych dla wszystkich studentów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności na spotkania z Aresztem Śledczym w Lublinie w dniu 5 grudnia i Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie w dniu 6 grudnia.

Autor: Maria Mazurek-Olszowa
Ostatnia aktualizacja: 04.12.2023, godz. 13:54 - Maria Mazurek-Olszowa