nagłówek

KUL
 
Święto Patronalne KUL
Patron KUL 1 lipca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Rektor i Senat Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II zapraszają do udziału w Święcie Patronalnym KUL. Obchody rozpocznie Msza św. w Kościele Akademickim o godz. 9.30.

Od godz. 11.15 trwać będą uroczystości na Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Podczas tej części Święta wręczony zostanie „Medal za Zasługi dla KUL” ks. prof. dr. hab. Remigiuszowi Popowskiemu oraz przyznany tytuł „Deo et Patriae deditus” Instytutowi Prymasa Wyszyńskiego. Odbędzie się także uroczyste odnowienie doktoratu O. prof. dr. hab. Stanisława Celestyna Napiórkowskiego.
kalendarium
absolwenci

6 lipca kończy się letnia sesja egzaminacyjna. Profesorowie i studenci będą mogli udać się na zasłużony odpoczynek, który potrwa do 5 września, czyli do początku sesji poprawkowej.

Uniwersyteckie aktywności jednak nie ustają. Szkoła Kultury i Języka Polskiego prowadzić będzie kursy wakacyjne dla obcokrajowców. W czasie przerwy trwać będzie także nabór na studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie oraz podyplomowe. Zapraszamy osoby chcące stać się częścią naszej społeczności do serwisu rekrutacyjnego: www.kul.pl/kandydat

Do zobaczenia 1 października!

stopka