III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2017

Kancelaria Affre i Wspólnicy ogłasza III edycję Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Prawniczej „Startuj z nami” 2017.  Główną nagrodą w konkursie jest miesięczny, płatny staż w Kancelarii Affre i Wspólnicy.

Czytaj dalej...

Warsztaty i zajęcia grupowe

Zapraszamy na warsztaty i zajęcia poradnictwa grupowego organizowane w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu i Lublinie w Wojewódzkich Urzędach Pracy

Czytaj dalej...

PRAWNICZE TARGI PRAKTYK I PRACY

Szkolenia i Konkursy Prawniczych Targów Praktyk i Pracy

Czytaj dalej...

Ambicje nie wystarczą, by przebić szklany sufit.

Jak pokazuje raport „Praca i przedsiębiorczość kobiet potencjał do wykorzystania w Polsce”, którego autorami są Coca-Cola i Deloitte, aż 66proc. kobiet aspiruje do roli dyrektora lub menedżera. Jest to o ponad 10 punktów procentowych więcej, niż w przypadku mężczyzn. Mimo większych ambicji zawodowych, wciąż jednak mało kobiet sprawuje stanowiska kierownicze.

Czytaj dalej...

Graduate Programme Day

Nie możesz zdecydować się, do której firmy aplikować? Nie wiesz jak to zrobić? A może nadal zastanawiasz się, która branża Cię interesuje? Obawiasz się wejścia na rynek pracy po studiach? Jeżeli tak, nie zwlekaj! Wejdź na stronę gpd-sgh.pl i od 16.02 do 02.03 skorzystaj z największych Wirtualnych Targów programów menedżerskich w Polsce! Sprawdź, co oferują najlepsze firmy z różnych branż i zainspiruj się.

Czytaj dalej...

Własna firma-to możliwe!

Zachęcamy do udziału w projekcie „Własna firma – to możliwe!”, którego celem jest zwiększenie szans na założenie działalności gospodarczej.

Czytaj dalej...

DZIEŃ ERASMUSA

Tylko do 6 marca trwa nabór wniosków studentów na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ (na studia i na praktyki) w roku 2017/2018.

Czytaj dalej...

Konkurs wiedzy o CSR

Zapraszamy studentów zainteresowanych koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu do udziału w ogólnopolskim konkursie Wiedzy o CSR.

 

 

Czytaj dalej...