Karierę da się zbudować. Zrób to w Portalu Kariery!

Biuro Karier KUL już 20 lutego uruchamia nowoczesną platformę kontaktu i współpracy pomiędzy studentami oraz absolwentami a pracodawcami. Portal Kariery to narzędzie, które pomoże gromadzić i udostępniać pracodawcom wszystkie niezbędne dokumenty w jednej, darmowej i zawsze dostępnej przestrzeni wirtualnej.
Czytaj dalej...

Poznaj Microsoft Power BI w praktyce!

W imieniu Koła Naukowego Informatyków KUL  zapraszamy wszystkich chętnych na warsztat z Power BI który zostanie przeprowadzony na Wydziale Matematyki Informatyki i Architektury Krajobrazu we współpracy z firmą Lingaro w sali 604 dnia 25.02.2019 r. o godzinie 18:00. Obowiązują zapisy!
Czytaj dalej...

Wiosenna edycji programu Praktykuj w kulturze

W programie Praktykuj w kulturze może wziąć udział każdy student przynajmniej trzeciego roku studiów licencjackich lub absolwent do 30. roku życia kierunków humanistycznych, społecznych i artystycznych – zarówno uczelni publicznych, jak i prywatnych.
Czytaj dalej...

Przetestuj chat bota... wspólnie z Bankiem Pekao S.A.

Interesujesz się nowymi technologiami? Bank Pekao S.A. poszukuje chętnych studentów do wzięcia udziału w testach chat botów. Są to rozwiązania ułatwiające i wspierające komunikację wykorzystujące sztuczną inteligencję oraz uczenie maszynowe.
Czytaj dalej...

Program World of Audit - otrzymaj ofertę pracy lub płatnych praktyk w KPMG

szkolenie World of Audit to profesjonalny cykl szkoleń prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko-doradczą, weź udział w programie, dzięki któremu otrzymasz od nas gwarantowaną ofertę pracy lub praktyk w dziale audytu KPMG w jednym z siedmiu biur w Polsce.
Czytaj dalej...

A co po studiach?

Kończysz studia i zastanawiasz się co dalej? To pytanie zadaje sobie niejeden student. Pomoc w odpowiedzi na nie możesz znaleźć w projekcie Biura Karier KUL, w którym dotychczas wzięło udział 382 osoby!
Czytaj dalej...

Konkurs „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka”

konkurs

Konkurs adresowany jest do wszystkich studentów i absolwentów II stopnia oraz absolwentów I stopnia studiów na kierunku: dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych kierunków pokrewnych. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać już od 21 stycznia 2019 r. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i skanem dyplomu można nadsyłać do 24 marca 2019 r.

Czytaj dalej...

Nabór do kolejnej edycji programu CEO for One Month.

Proces rekrutacji CEO for One Month jest wieloetapowy. Spośród zgłoszeń nadesłanych do 16 kwietnia, wybranych zostanie 10 finalistów. Zostaną oni zaproszeni do siedziby Adecco, gdzie wezmą udział w profesjonalnym i dopasowanym do tak wymagającej rekrutacji Assessment Center. Do finału wybrane zostaną trzy osoby, które odbędą indywidualne rozmowy z Anną Wicha, Dyrektor Generalnym Adecco Poland. Nowego CEO poznamy 28 maja.
Czytaj dalej...

Ogólnopolski academic meetup – audit edition!

news Wiążesz swoja przyszłość z audytem? Na co dzień aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich? Realizujesz ciekawe projekty i wydarzenia, o których chcesz opowiedzieć innym? Weź udział w pierwszym ogólnopolskim academic meetup organizowanym przez firmę KPMG.
Czytaj dalej...

Nowy poradnik praca.pl już dostępny

news Poradnik Praca.pl 2019 to pomocne narzędzie zarówno dla osób u progu kariery, jak i tych, którzy chcą obrać nowy kierunek. Przyszłość jest w Twoich rękach. Zapraszamy do Biura Karier KUL po swój egzemparz.
Czytaj dalej...