Fundacja Fuga Mundi - Projekt pn. „Skuteczna aktywizacja" dla osób niepełnosprawnych

news

Uczestnicy będą mogli skorzystać m.in. z następujących form wsparcia: stworzenie diagnozy potrzeb, poradnictwo psychologiczne, prawne i zawodowe, warsztaty aktywizacji zawodowej oraz treningu motywacyjnego i kompetencji społecznych, pośrednictwo pracy, wsparcie trenera pracy.

Czytaj dalej...

Nabór na studia w Kolegium Europejskim (College of Europe) – Stypendia MSZ RP dla najlepszych kandydatów

Kolegium Europejskie ogłasza nabór na rok akademicki 2019-2020. Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oferuje pełne stypendia najlepszym kandydatom z Polski! Rekrutacja trwa do 16 stycznia 2019 r.
Czytaj dalej...

Consultor Sp. z o.o. - Projekt „Siła aktywizacji”

news

Firma Consultor Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Siła aktywizacji” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest wzrost aktywizacji społecznej i zawodowej.

Czytaj dalej...

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Marka osobista w pigułce | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Gdy jesteśmy dziećmi, potrafimy niemal natychmiast odpowiedzieć na pytanie „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Strażakiem, pielęgniarką, aktorką, policjantem czy gwiazdą TVN. Później dorastamy i odpowiedź na to pytanie nie jest już taka prosta. Niektórzy nigdy nie znajdują odpowiedzi na to pytanie.

Czytaj dalej...

Personal branding dla absolwenta? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Wszyscy to robimy, poprzez profesjonalne profile na LinkedIn lub Goldenline, obecność Facebooku czy Instagramie, choć nie zawsze świadomie – kształtujemy obraz siebie, jaki postrzegają inni w sieci, w tym potencjalni pracodawcy. Czy warto inwestować czas i wysiłek w budowanie marki osobistej, zwłaszcza na samym początku drogi zawodowej?

Czytaj dalej...

Rekrutacja kandydatów do projektu "Cool Careers" na rok akademicki 2018/2019

rekrutacja

Jaki jest Twój pomysł na karierę? Praca na etacie czy własny biznes? Sprawdź, do jakiej pracy masz predyspozycje, na jakim polu możesz odnieść zawodowy sukces.

Czytaj dalej...

To uratuje Twoją prezentację | #przydasie

Czy ktoś z Was lub waszych znajomych właśnie szykuje prezentację na zaliczenie? Niektórzy już na samą myśl o jej przygotowaniu przeżywają męki. Postaramy się ulżyć tym torturom! Przedstawiamy kilka narzędzi do przygotowywania prezentacji, dzięki którym zabłyśniecie przed wykładowcą.

Czytaj dalej...

Automotywacja w poszukiwaniu pracy

artykul

Automotywacja, czyli jak nie tracić zapału podczas poszukiwania pracy. Umiejętność automotywacji jest jednym z najważniejszych warunków odniesienia sukcesu. Oto co zrobić, aby ją obudzić i utrzymać na wysokim poziomie podczas poszukiwania pracy.

Czytaj dalej...

1,2,3 Rekruter patrzy

artykul Czy kariera może zależeć od tego co jest publikowane na Facebooku? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w najnowszym Poradniku Praca.pl. 
Czytaj dalej...

Międzynarodowe Seminarium Biur Karier

news

Biura Karier KUL zostało zaproszone do udziału Międzynarodowym Seminarium Biur Karier w Brukseli. W ten sposób wyróżnione zostały uczelnie, które wykazują się szczególną aktywnością i efektywnością w realizacji programu „Ambasador Kariery UE”. Wśród nich znalazło się również Biuro Karier KUL.

Program "Ambasador Kariery UE” jest realizowany przez Europejski Urząd Doboru Kadr przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Czytaj dalej...