Warsztaty Kompetencji Zawodowych_druga edycja

szkolenie

Warsztaty Kompetencji Zawodowych to propozycja dla studentów, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje wiedzę i umiejętności, aby budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i do uczestnictwa w warsztatach.

Czytaj dalej...

Projekt "Czas na czas"

rekrutacja Fundacja Rozwiń Skrzydła realizuje projekt pn. „Czas za czas”, którego celem jest podniesienie kompetencji wychowawczych u 12 studentów pedagogiki oraz kierunków nauczycielskich do 30.06.2018 roku.
Czytaj dalej...

Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

rekrutacja Nabór do KSAP. Termin nadsyłania zgłoszeń - 23 lutego 2018 r.
Czytaj dalej...

Nabór do L’Oréal Brandstorm 2018

konkurs Trwa nabór do L’Oréal Brandstorm 2018 – innowacyjnego inkubatora talentów
Czytaj dalej...

Rekrutacja na studia doktoranckie

rekrutacja Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN ogłasza nabór na studia doktoranckie. Zapraszamy do składania wniosków w konkursie na studia doktoranckie w Instytucie Nenckiego. Termin składania aplikacji upływa 4 marca br. Więcej informacji: www.nencki.gov.pl
Czytaj dalej...

Nabór zgłoszeń w VI edycji Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald

konkurs

To już ostatni tydzień na zgłoszenia pracy doktorskiej w Konkursie im. Inki Brodzkiej - Wald

Czytaj dalej...

Program "Inżynierki 4.0"

konkurs Co powiesz na podróż, która odmieni Twoje życie zawodowe? Poszerzy horyzonty, otworzy nowe perspektywy? Weź udział w programie #Inzynierki4_0 i wygraj szansę na wyjazd na największe targi przemysłowe świata Hannover Messe 2018! Zapisy już ruszyły, kliknij po szczegóły!
Czytaj dalej...

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR 2018

konkurs Zapraszamy studentów zainteresowanych koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu do udziału w ogólnopolskim konkursie Wiedzy o CSR.
Czytaj dalej...

Międzynarodowe Seminarium Biur Karier

news

Biura Karier KUL zostało zaproszone do udziału Międzynarodowym Seminarium Biur Karier w Brukseli. W ten sposób wyróżnione zostały uczelnie, które wykazują się szczególną aktywnością i efektywnością w realizacji programu „Ambasador Kariery UE”. Wśród nich znalazło się również Biuro Karier KUL.

Program "Ambasador Kariery UE” jest realizowany przez Europejski Urząd Doboru Kadr przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Czytaj dalej...

Innowacja studentów w centrum uwagi

news Nowy projekt @EY Careers dla studentów i nie tylko! Zapraszamy do nowej społeczności Innowatorów EY. Zasady są proste: liczą się Twoje pomysły, a EY zapewnia wsparcie 💪 W ramach dostępnych teraz wyzwań można otrzymać wsparcie eksperta w realizacji swojego pomysłu, zaprojektować miejsce pracy przyszłości lub załatwić znajomemu coacha kariery z EY.
Czytaj dalej...