nagłówek

KUL
 
2011/2012
Abp Budzik 3 października Mszą św. w Kościele Akademickim o godz. 9.00 rozpocznie się kolejny, 93. rok akademicki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.
Jak co roku temu momentowi towarzyszą wielkie nadzieje i plany, które mamy nadzieję zrealizować w służbie Bogu i Ojczyźnie.

W tym roku towarzyszy nam również uczucie radości wywołane informacją o powołaniu Księdza Biskupa Stanisława Budzika na Metropolitę Lubelskiego, Wielkiego Kanclerza KUL. Uroczysty ingres odbędzie się 22 października.
   
Nowa strona KUL
www.kul.pl

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy stronę www.kul.pl w nowej szacie graficznej.
Jej zmieniona odsłona nawiązuje do nowej serii materiałów promocyjnych (banery, teczki konferencyjne, informatory rekrutacyjne, gadżety w sklepie promocyjnym).

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona była bardziej funkcjonalna, czytelna i ładniejsza. Mamy nadzieję, że spotka się ona z przychylnym Państwa odbiorem!

Nowy barek KUL
no logo

Już 3 października w starym gmachu KUL swoje nowe oblicze ukaże KULowski barek - NO LOGO ! A w nim: grillowane ciabatty, panini, sałatki, gorące mleko na zimne poranki, zimne soki na gorące południa, świetna kawa na senne wieczory, yerba mate. Nowością jest otwarta scena, pokój relaksacyjny oraz miejsce dla gier planszowych.
Nazwa jest tymczasowa - w dniu otwarcia, rozpocznie się konkurs na nazwę barku.  Dla pomysłodawcy najlepszej przewidziana jest nagroda.
ZAPRASZAMY!

Łączmy się!
fb Zapraszamy do tworzenia KUL-facebookowej społeczności na
www.facebook.com/KULlublin

Bądźmy w kontakcie!
stopka