Koło Naukowe Studentów Ekonomii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, czyli kto?!? ...czyli my!! Studenci Uniwersytetu z 90 letnią tradycją! Jacy jesteśmy? Kreatywni, Nietuzinkowi, Spostrzegawczy, Ekscentryczni! To właśnie my! Kierowani pasją realizujemy coraz to nowe pomysły. O najnowszych z pewnością usłyszysz wkrótce.

 

       Dobrowolnie zrzeszamy się w organizacji, by móc realizować nasze pasje, pogłębiać zdobytą wiedzę, rozwijać się. Energia i dynamizm w działaniu to nasze znaki szczególne. Poświęcamy swój czas, aby realizować rzeczy wielkie. Nie boimy się zadań trudnych. Karmimy się satysfakcją ze zrealizowanych pomysłów. Liczymy 20 członków , dlatego kiedy wszystko pomnożysz razy 20 odkrywasz drzemiący w nasz potencjał. Podręcznikowy efekt synergii - tak właśnie działamy. 

 

       W ramach aktywności w KNSE organizujemy szereg szkoleń i warsztatów. Pozyskujemy firmy i organizacje chcące nas wspierać oraz nasze inicjatywy. Promujemy na zewnątrz siebie  jako aktywnych, młodych ludzi oraz Uniwersytet, którego częścią jesteśmy. Nie zapominaj także o zobowiązaniach wynikających z literki "S" w naszej nazwie. Studenckie spotkania, wspólne zabawy, wyjścia i wyjazdy integrują naszą grupę i pozwalają lepiej się poznać.

 

       Pragniesz do nas dołączyć?? Napisz pod adres knse.kul.lublin@gmail.com lub po prostu przyjdź do naszej siedziby w C - 559 Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przygotowaliśmy tyyyyle dróg, aby móc spotkać się właśnie z Tobą.

 

 

 

A na koniec taka maksyma:

"Usuń ze swojego słownika słowo problem  i zastąp słowem wyzwanie !! Życie stanie się bardziej podniecające i interesujące."

 

ZAPRASZAMY !!!!

Autor: Jakub Paruch
Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016, godz. 19:55 - Aleksander Burdziak